Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap lógni akarok a suliból....

Holnap lógni akarok a suliból. Hova menjek délelőtt?

Figyelt kérdés
Van orvosi igazolásom, csak már nagyon elegem van a suliból, ezért nem szeretnék bemenni. Otthon nem maradhatok anyám miatt... Ja, és budapesti vagyok. :)
2012. nov. 11. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Menj csak iskolába!

Majd később meg fogod a fejed, hogy miért is nem jártál be és miért is nem tanultál, mikor nincs munkád, meg végzettséged sem és nincs mit enned...

Menj csak iskolába, tanulj szépen és legyen normális szakmád amiből meg fogsz tudni élni és nem csak másokon élősködni.

2012. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Watson ***** válasza:
Azért mert egy napot nincs bent nem kell egyből azt hinni hogy hajléktalan lesz egy híd alatt... De ne csinálj rendszert a hiányzásból. Amikor kicsi voltam, az anyukám ha szép idő volt kért az orvostól igazolást , és strandra mentünk :) Most ehhez nincs jó idő... Mehetsz plázázni , beülhetsz egy filmre... egyébként nem mindegy hogy Buda vagy Pest közelében laksz mert azért nehéz átmenni egyik végéből a másikba. :)
2012. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ismerős :D

én haveromhoz mentem,vagy csak elmentem mekibe bedobtam egy kávét és aztán go haza,10 körül már lelépnek az ősök.

2013. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyetértek a második válaszoloval nem kell rendszert csinálni belolle de néha kell egy kis szünet :) én is lógta m sulibol,csak én nem budapesten lakom.ugyhogy nem tom hova menj találj ki valamit C:
2013. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!