Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék igazán jó szilvesz...

Hogy tudnék igazán jó szilveszteri bulit csinálni?

Figyelt kérdés

A szüleim szilveszterre elutaznak 2 napra. Szeretnék egy kisebb bulit csapni (nem olyan belehányunk a 2.000.000 Ft-os vázába és leverjük a plazmatévét, hanem normálisat). 18 éves vagyok, szeretném, ha mindenki jól érezné magát, és még sokáig beszélnének erről, de nem tudnék túl sok embert hívni, és van, akik nem is ismerik egymást. Félek, hogy ebből az lenne, hogy ülünk és kínosan bámuljuk egymást, aztán kitalálok valami nyomi dolgot, amit mindenki nagyon un, aztán örülnek, ha hazamehetnek. Egy igazán jó bulit szeretnék!

Van hozzá TV, hifi, számítógép, tudnék venni piát, kaját... Mit tudok kezdeni? Jó társasági játékokat tudtok? Vagy valami jó ismerkedő-programot, amitől nem lesz mindenki idegen egymásnak? Esetleg pörgős zenéket, amitől mindenkinek táncolni és vadulni lesz kedve?



2012. nov. 21. 19:32
 1/7 anonim válasza:
szerintem hivd meg a legjobb heverokat zene vagy valami jó film és egy kis tűzijátékok és szerintem élmény a legjobb heverokal ünnepelni a szilvesztert és olyan zenéket szedj össze amit ök is szeretnek enyit tudok javasolni :)
2012. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem :) Más ötletek? Ha mondjuk nem ismerik egymást az emberek? :\
2012. nov. 23. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

-Ugye milyen jó ez a pattogatott kukorica?

-Igen, sőt, a sütemény se rossz!

:D:D

Én nem vagyok buliba járós, de ha van elég hely, akkor mi lenne, ha lufit ütögetnétek fölfelé, és nem szabadna leesnie? :D

Amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3618160-help..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

:):)

2012. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Na hát ilyet nem akarok. A lufis meg azért a 14 évesek buliján még elmegy, de én 18-25 körüli embereket hívnék... Kb 3 percig el lehet játszani egy lufival is persze, de nem ilyenre gondoltam. :)
2012. nov. 23. 21:42
 5/7 anonim válasza:
hát még üvegezés vagy tánc vagy valólami jó ötlet amit régencsináltatok a lufis az tényleg 1 4évesnek valo xd
2012. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:P
2012. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. és 6.-os vagyok, sose szoktam bulizni, főleg nem ismeretlenekkel:):)
2012. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!