Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olcsóbb szilveszteri nyugisabb...

Olcsóbb szilveszteri nyugisabb budapesti program?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, párommal elmehetnénk vhova szilveszterkor itt Budapesten, de eddig nem találtam semmi jót. Nem vagyunk nagy bulizósok és nem szeretjük a tömeget/tumultust, így a diszkók, bulik és óriási koncertek kilőve. Tulajdonképpen vmi olyasmi beülős koncertes programot keresnénk leginkább, ahol nincs kötelező fogyasztás (nyilván ennénk-innánk vmit, de 20.000 Ft-unk fejenként nincs egy többfogásos menüre, amit valószínűleg végig sem ennénk). Zenei téren mindenevők vagyunk, amíg nem túl elvont és igényes (tehát nem vmi Bp TV-s nótaénekes fahangú előadása).

Ha vki tud segíteni, megköszönnénk. Eddig próbáltam neten keresni, de vagy nem a mi stílusunkhoz passzoló, vagy túl drága programokat találtam.


2012. dec. 16. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!