Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megállnám a helyem az Eötvös-ben?

Megállnám a helyem az Eötvös-ben?

Figyelt kérdés

Tehát, a vitt pontszámom egy híján maximum, az átlagom 7. évvégén 4.7, 8. félévben 4.8 lesz. Félek a felvételitől, de még jobban attól, hogy túl nehéz lesz nekem a gimi, és nem fogom bírni. MIt gondoltok?

A Budapesti Eötvösbe szeretnék menni humán-angol tagozata.



2012. dec. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen elit gimi?
2012. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem elit, egyszerűen kemény.
2012. dec. 30. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát arra gondoltam :D

Amúgy nem vagyok híve a nagyon kemény középiskoláknak.

Egyetemen lehet majd eleget szívni, addig meg még lenne viszonylag lazább 4 éved, főleg ha ilyen jó tanuló vagy.

Érettségire egy jobb szakközépbe is ugyanúgy felkészítenek kevesebb terheléssel, plusz lesz szakmád is ha maradsz ötöd/hatod évre, amit egy gimi nem ad meg.

Egyetemen/főiskolán meg úgy is csak az eredményed számít.

Persze ez saját vélemény.

2012. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! :)

Én is ennyi pontszámot vittem, csak 5,0 átlaggal.

Felvettek az Eötvösbe, aminek nagyon örültem, de most már nem tudom, hogy újra ide jelentkeznék-e. A közösség jó, inkább pár tanárral van bajom és persze rengeteget kell tanulni. Matek tagozatos vagyok, tehát C-s és ez az első évem.

Ha egy keményebb általánosból jössz, és a jegyeid tükrözik a valóságot, szerintem megállni megtudnád a helyed, persze nem biztos, hogy ugyanilyen átlaggal. :)


Majd írd meg, hova jelentkeztél és felvettek-e!

Sok szerencsét a felvételihez és egy jó tanács: Ha az Eötvösben írod, vigyél karórát, mert sajnos nálam a tehetséggondozónál nem járt és az időbeosztásom miatt így eléggé elrontottam. :(

2012. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Feltétlen megírom. Idén már nincs tehetséggondozói felvételi, ès nem az Eötvösben írom meg, hanem a Jedlikben. Az sokkal közelebb van... Igen, hallottam hogy nagyon sokat kell tanulni, de azt mondják megéri, mert minden más ott szuper, ès mindenki dicséri. Fontosnak tartom hogy a tanulás mellett legyen időm pl. a barátaimra is. Lehetséges ez ebben a suliban?
2012. dec. 31. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is az Eötvösbe szeretnék menni!Szertintem(amit eddig hallottam) nagyon jó iskola!

Én nyelvi előkészítőre és humánra szeretnék menni,de én a Eötvösben írom,mert ott előbb javítják ki a dolgozatokat,mint máshol. : )

2013. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)) Én nem utazok azért fél órát....a Jedlikben írom mert az itt van öt percre. :D
2013. jan. 2. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:
ok! : )
2013. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De Jó olvasni, hogy sokan eötvösösek akartok lenni! Ha bármi kérdésetek van, írjatok nyugodtan, szívesen válaszolok.

Egy humános

2013. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!