Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Beengednének korhatáros...

Beengednének korhatáros filmre a moziban?

Figyelt kérdés
Egy 18 karikás filmet szeretnék megnézni a moziban, de 13 éves vagyok. Beengednének így, vagy csak felnőtt társaságában, vagy még úgy se?
2013. jan. 18. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt minden mozis kérdésnél elmondják: A korhatár egy ajánlás és nem szabály/törvény.


Adott mozi fenntarthatja a jogot hogy ellenőrzi a kort, míg a másikat nem érdekli mert a fizető vendéget nem fogja elküldeni. Konkrét válasz emiatt nincs, kicsi az esélye hogy nem engednek be. Ha biztosra akarsz menni, akkor legyen kísérő (de annak is mi értelme? attól még ugyanúgy látni fogja az akinek nem ajánlott, így az egész korhatáros történet értelmét veszti).

2013. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tökéletes válasz! :)
2013. jan. 18. 12:13
 3/3 jamesandjames ***** válasza:
Szerintem ez ember függő is. Ha például goromba a jegyes (vagy nem tudom, hogy mondjam) belekötne, főleg, ha nagy áruházban valami komoly mozi félében vagy, de vannak akik nem szólnak semmit érte. Szerintem sem lehet erre konkrétan választ adni.
2013. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!