Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik nagyon boldogok, és...

Akik nagyon boldogok, és imádnak élni, nem fogja el őket rossz érzés, ha eszükbe jut, egyszer az ő életüknek is vége szakad?

Figyelt kérdés

Én személy szerint ilyen vagyok. Szeretem a saját életem, és szeretem az életet. Rengeteg csodálatos dolog van benne, izgalmakkal tölt el millió dolog. Boldoggá tesz, amim van (nem pénzbeli értékekről beszélek), és boldoggá tesz, ha az álmaimra gondolok, hogy milyen lesz, ha egyszer megvalósulnak, és közben is boldog vagyok, amíg teszek értük.

Érdekel a világ, nagyon sok mindent szeretek csinálni és szeretnék a jövőben is.

De ha eszembe jut, hogy egyszer én is megöregszem, majd meghalok, akkor félek. Nem akarom, hogy hamar vége legyen az életemnek, élni akarok és látni a világot, élvezni mindent, amit lehet.

Más is szokott félni, ha ilyesmi eszébe jut, vagy nem foglalkozik vele?


2013. jan. 23. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Vicces mondás és nagyon igaz!

" Ne vedd túl komolyan az életet! Úgyse kerülsz ki belőle élve. "

Élj a mának, örülj mindennek, ennyit tehetsz magadért. Az örökös aggódás rontja az életminőséget. A zene sokat segít.

Kívánom neked, sokáig örülj!

2013. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a legrosszabb? Gondolkozni. Ha jó dolgokra gondolsz, hiányérzeted lesz, ha rosszakra, akkor elmegy a kedved.


Clara Sánchez

2013. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!