Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szóltok a blogomhoz?...

Mit szóltok a blogomhoz? Illetve a történethez. A több lent.

Figyelt kérdés

Luke teljesen átlagos srácnak is mondhatná magát, azon túl, hogy meglehetősen intelligens; de nem teheti.


Miután télen, az éjszaka közepén sérülten megtalálják a hóban, a hegyekben titokban meghúzódó Menedékbe kerül. Azonban csak egy a bökkenő: még a nevére sem emlékszik! Teljes amnéziája elég nehezen megmagyarázható dolog: megállapítottan NEM a sérülései hatására törlődtek emlékei.


A Menedék adatai alapján sehol sem kerestek 17 év körüli, szőkés barna hajú, barna szemű srácot. Luke döntés előtt áll: elveszít mindent, hogy felderítse múltját, vagy új életet kezd a Menedékben?


"Nem tudom, hogy ki voltam. Csak azt tudom, hogy most ki vagyok. Nem tudom, miért kerültem ide, mit követtem el a sors ellen. De ez egy második esély. Esély, hogy tisztázzam magam."....

" Nem tudom, ki vagyok valójában. De te elvesztenéd mindened, hogy megtudd, mit vesztettél el? Igen, én sem vagyok benne biztos, hogy jól döntöttem. Remélem, Nicky megbocsátja nekem."


Ezt ma kezdtem el írni az [link] címen.



2013. jan. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsának érzem ezt, hogy rögtön megtudom a nevét, szerintem az kihagyható lenne, és akkor jobban át lehetne érezni azt hogy nem tudja ki is ő.


De amúgy nem rossz, csak ne legyen túl romantikus :)

2013. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OK! Ááááá, nyugi különben, én meg a romantika.... Szerintem le is szedem azt az első mondatot.
2013. jan. 26. 18:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Most, hogx előrehaladt a sztori, kicsit Darren Shan-re emlékeztet. Ha elolvasod, hagyj kommentet is!
2013. jún. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!