Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami 'Another'-h...

Ajánlanátok valami 'Another'-hez hasonló mangát?

Figyelt kérdés

Megvenni szeretném, angol vagy német nyelven. :)

A szüleim és a tesóm sem ellenőrizgetik ezeket, de a tesóm előfordul, hogy belelappozgat a mangáimba, ezért sajnos kikötésem, hogy ne legyen szexuális tartalom benne.

Vagyis lehet, de a szexjeleneteket kerülném.


Ezt most a 'Mirai Nikki' miatt mondom, ami egyébként nagyon szimpatikus, de megláttam, hogy van benne szexjelenet ezért ki van lőve.


Amiket szeretnék benne:

-Véres, durva jelenetek

-mágia nélkül

-kevéssel, vagy harcok nélkül

-Romantika

-Inkább fiatalabbakról szóljon (tinik)

-Ne öleljen fel nagy idősíkot

-Szép legyen a rajzolása, és lehetőleg újabb legyen (nem vagyok egy "csak szép és új mangát olvasok" típus, de most valahogy ez kikötés lett. Saját magam is nevetségesnek tartom, egyébként.)


Próbálok úgy fogalmazni, hogy ne tűnjön követelésnek az írásom, de nem nagyon megy, ezért bocsi! :)

És tudom, hogy sok a kritérium, de nagyon remélem, hogy van valami hasonló.

Az 'Another' tökéletes, bár a befejezéssel annyira nem vagyok megelégedve, de csak azért mert kíváncsi vagyok a folytatásra.


A másik az, hogy nagyon hosszú (20 kötet, és afelett) mangát sem szeretnék olvasni. Valami 5-15 kötet lenne a legtökéletesebb.


Köszi előre is, ha ajánlotok valamit. :) 15/l


2013. febr. 28. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Variante

Horrornak számít, rövid 3 vagy 4 kötet angol kiadásban biztosan megjelent, elgondolkodtató, érdekes, nekem nagyon tetszett a rajzolata. Van benne harc, de nem azon van a hangsúly.

[link]

2013. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mirai Nikki-ben összesen 1 sexjelenet van és az is a vége fele aszem 50.chapter után és ha jól emlékszem semmit sem mutatnak.



Ajánlom : Shiki /az another befejezése olya Shiki-s :D/

Kara no Kyoukai ~the Garden of sinners~ /2010óta mangája is van /

Hellsing

Code Geass: Hangyaku no Lelouch /Nem durva inkább fordulatos , animéje az egyik legjobb/

Angel Beats!

Elfen Lied /nyuuu forevveeer/

Tengen Toppa Gurren Lagann

Death Note

Claymore

Berserk /ez mondjuk baromi hosszú , de jó is /



És a seinen mangák királya :


MONSTER : [link]

2013. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon-nagyon köszi a választ mindkettőtöknek, több is tetszik! :))

De azért várok még ajánlásokat~

2013. márc. 1. 20:59
 4/4 anonim válasza:
Az én kedvencem a Dusk Maiden of amnesia/Tasogare otome x amnesia- kinek hogy, angolul vagy japánul :)- minden megvan benne amit kérsz, bár egy szellemről szól, nem tudom, hogy akkor szóba jöhet-e. De mindenesetre én ajánlom! :)
2013. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!