Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon kilógok ezzel a tulajdo...

Nagyon kilógok ezzel a tulajdonságommal?

Figyelt kérdés

19 éves egyetemista fiú vagyok. És egyszerűen úgy veszem észre, hogy néha a korosztályom azon 0,02 %-ba tartozom, aki nem szeret állandóan (diszkóban) bulizni. Egyszerűen nem látom magam számára a nettó hasznát; a pénztárcám bánja, a májam bánja, a vesém is bánja :P, ráadásul másnap morcos leszek, ha nem alszom eleget-elég komolyan sportolok, emellett neccesebb az alvásmegvonás. Amikor ott vagyok sem kapcsol ki. "Táncolni" (na ja, ezt a valamiféle ugrálást meg hadonászást nevezik így) nem szoktam, ahhoz nagyon nagyon sok piára meg hangulatoldásra volna szükségem. Maga a diszkó úgy ahogy van, nem az én világom. Zavar, hogy a tőlem 20 centire levővel ordítanom kell, zavar a füst, zavar a villódzás...

Nagyon egyedül vagyok így ezzel ? :/



2013. márc. 9. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel így, bár én szeretek bulizni(nem feltétlen disco de néha kell az is) akkor is sok piával jól berúgva. :D Sok embert ismerek akik nem discoba járók inkább haverokkal leülnek v.hova inni legyen az kocsma vagy akár egy park. Sőt inkább én is leülök haverokkal és beszélgetünk iszogatunk de néha kell a disco-s ismerkedés más arcokkal csajokkal stb. :D
2013. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha kilógsz?:):)
2013. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi XD Én sem szeretek diszkóba járni :) Mondjuk én nem járok egyetemre,se fősulira,meg az olyan dance-mix zenéket sem szeretem,amik mind egyforma (tudod,olyan mintha valaki egy iskolai táblát vakarna körömmel...fúú,de idegesítő).Inkább az olyan zenéket bírom,amikben normális hangok (pl dob,gitár...stb) vannak. :P Szóval inkább olyan rocker féleség vagyok.. :P de még annak sem igazán jó,mert egyáltalán nem úgy öltözödök,hogy szegecsek meg fekete meg halálfejes cuccok...egyszerű bandás pólók és farmer...de mind1...


Sok ember van,aki nem szereti a diszkót!Nekem egy fél tucat haverom van,aki nem jár diszkóba (18-21 évesek).Mi úgy szórakozunk,hogy összegyűlünk esténként valamelyikünknél,sörözünk,bömböltetjük a zenét,dumálunk és a neten nézegetünk hülye sztorikat meg ilyesmi...igen,oké,ez elég szánalmasan hangzik XD De mi így szórakozunk XD

2013. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja!Előző vagyok,és 19 éves :D
2013. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én meg pontosítanék:):) Kit zavar?:):)
2013. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atomnindzsa ***** válasza:
Nem akarlak sértegetni, de foglak. Szerintem egy elcseszett gyökér vagy. Ez a kérdés semmi másra sem jó, mint hogy egy egyszerű tulajdonságot (nem szeretsz bulizni) túldimenzionálsz, majd arra építve, hogy sokan nem szeretik még a diszkót (azzal ellentétben amit leírtál, ha egyetemista vagy kell, hogy legyen annyi eszed, hogy tudd a rockerek, hipszterek, emók, stb. se nagyon járnak diszkóba) leírtad, és várod az olyan válaszokat, hogy te emiatt mekkora egyéniség vagy. Azt már meg sem említeném, hogy a kérdésed leírásából egyfajta lenézést is ki lehet olvasni azok felé, akik meg szeretnek diszkóba járni. Szerintem gáz vagy, de nem a kérdésben feltett tulajdonságod, hanem az általam leírtak miatt.
2013. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem várom el, hogy emiatt egyéniségnek nézzenek. Az egyetlen lenéző jellegű mondatom talán az a táncra fűzött megjegyzésem lehetett; nos sajnálom, de nekem az tényleg elég primitív, ez van. És igen, tudom, hogy az általad felsorolt stílusok képviselői sem járnak diszkóba, viszont nemhiába írtam azt a nagyon kevés százalékot, mivel tényleg néha így érzem magam, hogy csak én érzek így, ugyanis ahova én járok állítom neked, hogy egy kanyi sincs az ilyenekből, mint emo, rocker vagy egyáltalán bármilyen definiált stílus-sajnos. És azzal hogy "0,02%" nem azt akartam kifejezni, hogy én aztán egy mekkora kiemelt, különleges, ritka extraintellektuális valaki vagyok, ezt félreértetted ha ezt vetted ki az írásomból.

Valószínűleg a véletlen hozta így a társaság összetételét, amelybe kerültem, hogy nem az dominál benne, amihez én szoktam. Na mindegy, így jártam, majd körülnézek máshol, :P

2013. márc. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!