Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Röviden (de nekem mindegy)...

Röviden (de nekem mindegy) eltudnátok mondani hogy bmx-el hogyan kell bunny-hoppozni?

Figyelt kérdés
Van 1 bmx-em a gond csak az hogy trükközni még nem nagyon tudok szóval szerintem a bunny-hoppot kéne megtanulnom elősször szóval ha ismertek valamilyen MAGYAR videót amiben elmondják,megmutatják vagy esetleg ti is leírnátok annak örülnék.Előre is köszi!(A kérdésem komoly szóval akik azt a kérdést szeretnék feltenni hogy úúú ez most komoly annak mondom hogy igen komoly és kíméljetek az ilyen válaszoktol)
2013. márc. 13. 22:03
 1/1 anonim válasza:
Először tanuld meg megemelni külön külön az első és a hátsó kereket is. Az elsőnél arra figyelj hogy Ne felfelé rángasd a kormányt mert azzal semmit nem érsz el. Hátra kell dőlnöd és úgy húznod az első kereket, mert így sokkal magasabb lesz majd. Aztán meg kell tudnod emelni a hátsó kereket is. Ennek is van egy technikája. Hátradőlsz mintha rá akarnál ülni a kerékre, és egy hirtelen mozdulattal előreugrasz!(Az elején segíthetsz a lábaddal is húzni.)Eközben tekered előre a kormányt. De ne a lábadon legyen a hangsúly. Először próbáld enyhén behúzott első fékkel az sokat segíthet! Ha ez megy kombináld a kettőt. A legegyszerűbb ha behajlított kezekkel és lábakkal felrántod az elsőt, majd hátra dőlsz, ezután előreugrasz és a lábaddal húzod a hátszó kereket is. Ennyi lenne, bocsi ha kicsit hosszú voltam, próbáltam részletesen elmagyarázni.
2013. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!