Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Más városban járok iskolába,...

Más városban járok iskolába, barátok elvesztése?

Figyelt kérdés
Középiskolás lettem és hát minden barátom abban a városban maradt ahol az általános iskolát fejeztük,csak én mentem el,és szinte teljesen megszakadt velük a kapcsolatom,amikor hazaérek hétvégén nincsmit csinálnom mert nem is beszelünk igy nem is hivnak el sehová,nagyon rég láttam őket,szerintetek h. tudnék velük ujra barátkozni?
2013. márc. 24. 15:57
 1/1 hell-ikon ***** válasza:

A barátság attól függetlenül még marad(t), hogy te másik városban tanulsz, még ha most nem is úgy tűnik.

Ez az élet vele járója, hogy olykor-olykor hosszabb-rövid időre megszakadnak az addigi napi kapcsolatok.

Anno én is másik városban tanultam tovább, kicsit eltávolodtunk az itthoniakkal, de a barátság attól még nem szűnt meg. Mióta mindannyian befejeztük a tanulmányainkat, néha-néha össze röffenünk jókat sztorizgatunk, nevetünk nagyokat.


De ha te ennél többre vágysz, akkor nosza rajta, ne te várj rájuk, hanem keresd őket amikor otthon vagy.

2013. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!