Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy jó történetet és címet...

Egy jó történetet és címet tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel csinálni akarunk egy barbi sorozatot! Amit persze fel is szeretnénk venni videóra. De kellene egy jó történet amit eljátszhatunk velük és egy találó cím! Lányok kérlek segítsetek! Nagyonszépen köszönöm!!
2013. márc. 27. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy Barbie mesét? Hát oké... xD


Cím: Kaland a parton

Történet: ha nagy fantáziátok van,akkor máris eszetekbe juthatott valami. legyen az, hogy Barbie és a barátnője - legyen a neve Neya - elmennek a tengerpartra fürdeni, szórakozni. Neya és Barbie találnak egy is barlangot, aminek a közepén egy tó van. a barlangi tóban sellő lányok sírnak. Neya megkérdezi, hogy mi bajuk van. a sellők elmondják, hogy egy gonosz boszorkány - vagy tudom is én mi - sellővé változtatta őket. Barbie-nak és Neya-nak meg kell keresniük egy nyakláncot - vagy valamit- és akkor újra emberek lesznek.


Most olvasom, hogy sorozat. Ezt bontsátok részekre.

Amikor Barbie-ék megtalálják a sellőket lepődjenek meg, meg minden.

Remélem segítettem^^

2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!