Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programokat szoktál...

Milyen programokat szoktál csinálni a párod nélkül?

Figyelt kérdés

még csak fél éve vagyunk együtt. Szoktam nélküle is lenni, de most pl van egy rendezvény ahol sok új embert ismerhetnék meg de nincs kedvem nélküle lenni ott azt akarom h közös élmény legyen nekünk ez is, félek h ha túl sok tőle független programom lesz eltávolodunk...ez nagyon hülyeség? Te miket csinálsz a párod nélkül?

21L


2013. ápr. 29. 15:08
 1/10 anonim válasza:
35%
Swinger klub?
2013. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Én pl csajozok amikor a csajom nincs ott. Az nem egy olyan program amit vele szívesen csinálnék 8)
2013. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Játszok a gépen valami nagyon király játékkal...City of Doom,Non Human, Sombreros...
2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
netezek meg minden
2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség! a tartós kapcsolat titka pont az, hogy megmarad a saját külön életetek is. jó, ha van külön hobbitok, külön barátaitok is. nem kell folyton együtt lenni!
2013. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk együtt elmenni ilyen programokra, de rengeteg embertől hallottam már hogy néha jobb ha külön-külön megyünk el kisebb programokra, bulikba vagy a saját baráti körbe. Tehát az sem jó ha túl sokat vannak együtt, de az sem ha keveset.

Én elszoktam menni a párom nélkül szórakozni ha a barátaimmal megyünk biliárdozni vagy csocsózni, esetleg beülünk valamelyikünkhöz meccset nézni, de ha nagyobb bulit szervezünk, házibulit, vagy elmegyünk valami helyre akkor mindenki hozza a párját is, meg pár haverját meg csajt hogy egyrészt többen legyünk, másrészt a többiek is ismerkedjenek.

2013. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha barátnőimmel elmegyünk vásárolgatni, vagy csak esténként találkozunk beszélgetni, na azt nélküle szoktam. amúgy a programjaink nagy részét együtt töltjük. Kb csak akkor nem vagyunk együtt, ha én dolgozom és/vagy ő suliban van.

Van, hogy hozzánk jönnek át a barátnőim, és akkor ő is csatlakozik a társasághoz (velük is jóba van, rajtuk keresztül ismertük meg egymást).

2013. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Akkor távolodtok el, ha nincs külön programotok, ha folyton csak együtt vagytok!:) Menj, és érezd jól magad. Persze ha van kedve veled menni, vidd őt is, de ha nincs, menj és mulass jól!

Mi havi 1-2 alkalommal megyünk szórakozni egymás nélkül. Én barátnőmhöz megyek át, vagy egyik barátnőmmel kicsit csavarogni, vagy csajos bulit tartunk. Férjem a haverjaival megy el, vagy átmegy valamelyikhez, vagy beülnek páran egy kávézóba, vagy ha egyik haverja férfi bulit tart, oda megy nélkülem.

Arra figyelünk, hogy együtt is szórakozzunk, legalább kétszer annyit, mint egymás nélkül.

2013. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az nyilvánvaló h találkozom a barátaimmal nélküle is meg csinálok csajos programokat. De ez a program ami most lenne ennek az a lényege h h ott megismerj sok új embert. És nincs kedvem megismerni egy rakat új embert meg vadidegenekkel szórakozni ha ő nincs ott..szóval idegen társasággal szórakozni nincs kedvem nélküle

lehet h bután hangzik

2013. ápr. 29. 15:23
 10/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem hangzik bután, kapcsolatban lévő emberke minek ismerkedne hót idegen emberekkel? Én biztos kicsapnám a balhét, ha a párom olyan helyre menne, ahol konkrétan az a cél, hogy idegen emberekkel ismerkedj.

Muszáj elmenni arra a rendezvényre meló miatt vagy mi?

2013. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!