Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tesco-ban, vagy Praktikerben...

Tesco-ban, vagy Praktikerben vagy festék boltokban vehetek jobb minőségű festékszórót olyat amelyik nem folyik össze-vissza és nem fakul ki stb?

Figyelt kérdés
Érdekelne még, hogy szórófejeket lehet-e venni ilyen helyeken(kérdőjel)Milyen márkák vannak amelyeket keressek ha jó minőségű festékszórót akarok vásárolni...(kérdőjel)

2013. máj. 18. 10:58
 1/4 anonim válasza:
tescoban nem lehet jó festékszórót venni! először is felsőtartályost vegyél, tescoban alsótartályost láttam 8 ezerért ami eléggé bóvli volt, meg egy ilyen kicsi kb 1 dl tartályost láttam, inkább ilyen barkács, szerszám boltban vegyél, én egy szerszám boltban vettem egy újat valamelyik nap 3720FT-é a tescoban a kis 1dl-es tartályú festékszóró volt ennyi! én szerintem ez amit vettem ez nem olyan rossz, de nem minőségi munkát végez, csak barkács otthoni játszásos munkát lehet vele csinálni, mert egy profi festékszóró 120.000FT-nél kezdődik!
2013. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Montana, Molotow, Ironlak, Flame, ezeket nézegesd. A Montana Gold nagyon népszerű, nem fakul, és nem is folyik, ha ügyesen fújod.

www.rooftop.hu ,,, innen rendelj, itt tudsz szórófejeket is venni.

2013. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az utolsó válaszolótól kérdezem: Itt a rooftop oldalon alapból nem adnak a kannához szórófejet?
2020. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, minden kannán van alapból szórófej, csak léteznek különböző fajták, ezek közül tudsz válogatni attól függően, mik az igényeid. Van olyan, amelyik vékony vonalat fúj, van ami vastagot (rengeteg a választék a méretek között), van amelyik szélesen fúj, van amelyiken egy kis cső van, így a festék egy vékony sugárban spriccel és elérhetetlenebb helyekre is lehet fújni vele, stb... az, hogy alapból milyen szórófej van a festékszórón, változó.
2020. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!