Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ottalvós bulin?

Mit csináljunk ottalvós bulin?

Figyelt kérdés

Szoktunk néhányan ilyen ottalvósokat szervezni a nyáron (alvás nélkül), de csak néhány fiú, mert nem nagyon ismerünk normálisabb lányokat, nagyon kevés van sajnos :( . Max. 6-an szoktunk lenni mindenkinél. Átlagosan 15 évesek (középiskolások) vagyunk.


Én is csináltam már egy pár bulit, szalonnasütés este, hajnalig meg elfoglaljuk valahogy magunkat. Beszélgetünk, gitározunk, zenét hallgatunk, mutatunk egymásnak, meg ilyenek. Volt már olyan is, amikor semmit nem tudtunk magunkkal kezdeni egész éjjel, de szerencsére ritka.

Na erre az esetre kéne kitalálni valami elfoglaltságot, lehetőleg, amitől nem alszunk el.


Még az is megoldható lenne, hogy kimenjünk a faluba sétálni (volt már ilyen), hát de ott is mit csináljunk?

Ha a kertben maradunk végig, akkor lehetne éjjel egy-két embert szívatni egy kis ijesztéssel... csak még nincs hozzá ötletem.



2013. máj. 23. 17:22
 1/4 anonim válasza:
Felelsz vagy mersz (igazság - bátorság), Bújócska , Vegyetek pl sört és úgy felelsz v. merszezzetek hogy minden válasz után igyatok pl. 3-4 kortyot.
2013. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekből már kinőttünk :D
2013. máj. 23. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy pakli magyar kártya: zsírozás, ulti, 21, stb.

2 pakli franciakártya: kanaszta, römi, rablórömi, póker - komolyabb, de jó szórakozás.

Viccesebb: Uno vagy Solo kártya.

Vicces társasjátékok: Bang! Mafia!

Stratégiai társasjátékok, mint a Katan telepesei, illetve ennek variációi, több órás egy-egy játék.

Activity variációk...

De lehet röplabdázni, tengózni, pelótázni, ha van hely, és nem zavar másokat a zaj.

2013. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ez jó, köszönöm.
2013. máj. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!