Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szórakozzak törött lábbal?

Petra666 kérdése:

Hogy szórakozzak törött lábbal?

Figyelt kérdés
Az történt hogy a vakáció 3.napján eltörött a lábam. De én elhatároztam, hogy az idei vakáció mindenképp jó lesz, ezért kérem a segítségeteket. Szerintetek mit lehet csinálni törött lábbal?
2013. jún. 16. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Az cumi...


Középsuliban volt egy osztálytársam.. neki ugyanez volt... a nyár elején eltörte a lábát, aztán szinte az egész nyarat a kórházban töltötte fekve...


Szerintem olvass Bibliát.

2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gépezel mit én is azt csináltam meg nekem általába gördeszkától szokott akkor kimegyek oktatni mint 22 éves veterán :D amúgy még be is lehet vele csajozni :D
2013. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Vágd le és nevess lol
2013. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Maszturbálj. Viccen kivül :O
2013. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Bulizni nem nagyon tudsz menni de bárokba, kocsmákba ha le tudsz jutni ott jól tudod magad érezni
2013. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Morpheus RexXx válasza:

5.1es hangfalszettel és yohohúúúhtyúk..

+ Drink.. drink.. drink.. meg egy jó tyúk vagy ami jól esik. (y) :)

2013. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Morpheus RexXx válasza:

"Maszturbálj. Viccen kivül :O" -nek.. a túlzott genitális stimuláció további reumatikus és neurológiai problémákat is okozhat egy idő után, nem beszélve az extrém (göthös anorex) súlyvesztésről, aminek következtében a nadrág is úgy lóg az érintetten, mint M.Jacko Thriller klipjében a zombikon.. kérdezd meg Jóreggelt Péterkét a Szegedi akut-on..


Szal veszélyes üzem, ne feledd.. (y) csak sajgó.. bocs, saját felelősségre..

2013. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerezz elektromos tolószéket meg hangos billentyűt és úgy menny partizni, mert menő leszel, mint Stephen Hawking!
2013. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Helyedben lennék kockulás filmezés ezerrel és felső testre edzés :D
2013. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Morpheus RexXx válasza:

Most néztem.. Petra.. hmm.. végül is.. edz nyugodtan felső testre ha gondolod és kioszt6sz pár fülest.. :)


A "tyúk" ettől még fennállhat, elvégre a minőség a lényeg, meg az alaposság. ;)

2013. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!