Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jók a romkocsmák?...

Szerintetek jók a romkocsmák? Mik a tapasztalatok? Érdemes elmenni ilyen helyre? És könnyű ott ismerkedni egy fiatal lánynak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 11:38
 1/4 Bokipapa válasza:

Érdemes, mindenképpen, különleges élmény. Kellemesen csalódtam bennük, többet is kipróbáltam a Romkocsmakalauz megvásárlásával. Vannak szolidabbak mint pl. a Pirítós.

Ha esti bulikba mész ott biztos lesznek új ismeretségek.

2013. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenképp érdemes (in my opinion)ellátogatni ilyen helyekre, vagy helyre, legalább egyszer.

Én személy szerint nagyon szeretem az ilyesfajta kocsmákat, leginkább azért, mert kedvezőbbek az italárak, és nem mellékesen nagyon hangulatosan vannak berendezve.

Ismerkedni úgy gondolom, hogy épp annyi esély van mint bárhol máshol. A helyzeten talán annyi könnyítést találhatsz, hogy egy romkocsmában nem biztos, hogy tolonganak az emberek, s így jobban fel lehet mérni a felhozatalt, már ha ismerkedés alatt ezt érted.

2013. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Holon Gonzo válasza:
100%
tapasztalataim szerint jok es erdemes elmenni. egy fiatal lanynak viszont barhol konnyu ismerkedni. legjobb esellyel vedd celba a csocso asztalt rakj le egy 50est(v 100ast ha azzal muxik) es kozold hogy nincs parod
2013. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy fiatal lánynak mindenhol könnyű ismerkedni, ha akar!

Ellenben semmilyen szórakozóhelyi ismeretség nem valami tartós, általában.

2013. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!