Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valamikor a közeljövőben...

Valamikor a közeljövőben (mondjuk úgy egy éven belül) lesz fellépése Michael Flatley-nek Budapesten, vagy Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni, de egyszerűen nem találom a neten sehol... Ha tudtok jegyárakat, akkor kérlek azt is írjátok le. Előre is köszönöm! :)

2013. júl. 25. 18:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy pár évvel ezelőtt komoly problémái lettek az egészségével és abba kellett hagynia "nagyüzemben" az ír sztepp táncot. Anyukám nagy rajongója, ha szeretnél plakátot esetleg az utolsó hazai fellépéséről, akkor írj privátba.
2013. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm az információt. Aranyos vagy a plakáttal kapcsolatban, de azért nem vagyok akkora rajongó, csak kíváncsi lettem volna rá élőben :) De tényleg nagyon köszi :))
2013. júl. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!