Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek érdemes...

Fiúk! Szerintetek érdemes elmenni ketten (én meg anyu ) bulizni? Melyik diszkóba menjünk?

Figyelt kérdés

Melyik diszkóba menjünk ,hogy ne nézzenek ki bennünket???


anyu 41

én 18


2013. aug. 8. 20:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ja és ki utálja annyira a Móricz kertet, hogy leszavazta? XDXD
2013. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 20:09


te akkora egy sötét tapló vagy !

2013. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Budapesten vagyunk és buliznánk
2013. aug. 8. 20:18
 14/16 anonim ***** válasza:
GÁZ. Szülővel elmenni buliba? Te az a tipikus anya kedvence vagy, vagy a Muterral van baj.
2013. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hát van egy pár hely itt, ajánlanám a szabadtéri helyeket, Zp, Park ott sokszor pl. olyan koncert van amit anyukád is szerethet :D
2013. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem tökjó ötlet, ha koncertre mentek a bp parkba, ha van kedvetek utána meg maradhattok táncolni is. Örülhetsz, hogy ilyen jó fej az anyukád! Haverjaid nem járnak bulizni? Én meg holnap megyek bulizni egyedül, mert egyik barátnőm sem ér rá...de nem fogok itthon szomorkodni egyedül, nem hagyom ki a koncertet. :)
2013. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!