Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Regisztráltam facebookra egy...

Cunciii kérdése:

Regisztráltam facebookra egy új profillal, de még nincs semmi ismerősöm, és küldtem üzenetet egy fiúnak, de mutatja hogy elküldtem, de ő nem kapja meg, akkor ez most miért van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs felvéve ismerősnek, és úgy küldted el az üzenetet, akkor mint ahogy írta is, az egyéb mappába fog csak kerülni. Én is csak később jöttem rá, saját magamon letesztelve, hogy ez azt jelenti, hogy nála nem jelenik meg pirossal, hogy új üzenete van, és ha az üzenetekre megy, ott sem jelenik meg. A bejövő üzenetek mellett az egyébnél lesz egy "(1)" nála, ami könnyen előfordulhat, hogy nem vesz észre.


Ha a Facebookon kívül tudsz vele beszélni, akkor ott keressétek meg az üzenetet, ha nem, akkor muszáj leszel felvenned ismerősnek előtte.

2013. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2013. okt. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!