Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit szóltok egy...

Srácok, ti mit szóltok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
Általában inkább fiúkkal barátkozom, gitározok. Vannak persze lánybarátaim is, de pl. a legjobb barátom fiú :D még szűz vagyok, nem járok bulizni (egyelőre...) :D otthon néha xboxon codozok, meg ilyesmi... szerintem szép vagyok (nem ego.. úgyse tudjátok ki vagyok) :D a barátnőimmel meg a legjobb fiúbarátommal szoktunk böfögő versenyt rendezni :DDDDDD nektek mi a véleményetek erről? első sorban fiúk véleménye érdekel... kort írjatok 14/L

2013. okt. 8. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy egy 14 éves kisgyerek. Még jó, hogy szűz vagy, nem is kell még egy pár évig sietni. Addig mókázz csak tovább a többi gyerekkel.
2013. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most nem azért mondom, de ez egy kicsit sértő volt :) ez egy nagyon szemét megjegyzés volt.. ismersz? nem. köszönöm a "válaszodat"...
2013. okt. 8. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Te írtad, hogy 14 vagy, nem?
2013. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A kisgyereket a korodra értettem.
2013. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kisgyerek a 3 éves unokatestvérem. de hagyjuk.
2013. okt. 8. 18:17
 6/7 anonim válasza:
72%
Na már most megállapítottam hogy sétődős vagy.Így meg a böfögőversenyeddel a kutyának se kellesz.De ez idővel majd változik
2013. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a kisgyerekkor az 7-8 éves korig tart de lehet hogy tévedek.. hogy mit gondolok? semmit, ilyen vagy aztkész ..
2013. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!