Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű, sokszor jó...

Milyen egyszerű, sokszor jó elfoglaltságot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Járok táncolni, zongorázni, énekelni, angolozni, kézműves szakkörre, matekozni. Nagy könyvmoly vagyok. Emellett van egy puli kutyusom, akivel imádok játszani, és sétáltatni őt. Mindenhova gyalog járok, többek között zongorázni is, ami már alapból hetente 10 kilométert jelent, és ebbe még benne sincs a suli, meg semmi.

Kitűnő tanuló vagyok, hát... szeretek tanulni az az igazság. No meg nagymamámhoz járni, és kártyázni.



De mégis, naponta, vagy 2-3 órányi időm van gépezni, hétvégén még 5-6 is kitelik, ami szerintem borzalmas. Ez már gépfüggőség. :S De itt a rossz idő. Már ki se lehet nagyon menni. Itt bent rajzolgatok, üveg festékezek, van egy rakatnyi kreatívos cuccom is, de egy napot elvagyok velük, aztán egy jóidőre elunom.


Mit tanácsoltok? Hogy szakadjak el a géptől? Már próbáltam nem játszani, de állandóan valamiért bekapcsoltam, és akkor rákattantam. Már kínomban is gépezek, és nincs kedvem semmihez.

Múltkor a rajzolás vonta el a figyelmemet, de... nem tudom, mit össze szenvedek, azt se akarok. De a számítógépem rendesen elveszi az energiámat.


Hogy szokjak le erről az állandó gépezésről? És mit ajánlotok programot, ami pihentető, otthon süppedős? Vagy ez nemgáz annyira, csak szenvedek? Esetleg valami jó szg. program, ami nem olyan időpazarló, mégis pihentető?


2009. nov. 14. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy vannak ilyen napok, mint a kedd és a csütörtök, hogy oda egyáltalán nem esik semmi, és akkor bevágom magam a gép elé, és csak nyomom és nyomom.
2009. nov. 14. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:

relytvényfejtés?:D

barátnök?

kutyasétáltatás?

takarítás?

2009. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rajzolj sárkányokat, nekem eléggé jól megy
2009. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[előző]


ha nem WOW-ozol akkor rá se ránts erre a válaszra...


NE WOW-OZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha nem WOW ozol akkor bocsi :-X

2009. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D Nem wowozok. Általában értelmetlen hülyeségeket csinálok. msn-ezgetek azokkal, akiket egész nap tűrök iskolában, fórumozgatok, olvasgatok, böngészek, szörfözök, blogolok...


Takarítás? :D Ez nem rossz...

2009. nov. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!