Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megnéznétek a blogomat?...

Megnéznétek a blogomat? Szerintetek érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap kezdtem el a véleményetek érdekelne a szövegről(a design nagyon rossz, tudom, dolgozom rajta). Érdemes folytatnom? Jó? Miben kéne fejlődnöm?



2013. nov. 11. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem blogot ma már egyáltalán nem érdemes elkezdeni, mert nincs rájuk kereslet. Mindenhol csak vlogot látni.
2013. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát blogot már tényleg alig olvas valaki.. pl én sem fogok, de egész olvasmányos amit te eddig összeraktál. Összeszedett és fegyelmezetten vezeted a gondolatmenetet. Ebből is gondolom , hogy tuti nem 16 vagy :) A 16 évesek általában képtelenek értelmesen fogalmazni, helyette össze-vissza hebegnek mindenről ami épp átfut az agyukon..

Szóval szerintem hagyd a blogot. Jobb ha novella formába ülteted az elbeszélésed.

2013. nov. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy baj van vele: ilyen történetből, mindig találsz... ha jó naplót akarok olvasni, veszek egy könyvet, mert manapság ez egy elég népszerű "műfaj"... nem rossz a fogalmazásod, de mondom: ilyenből rengeteg van
2013. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de a szereplők necsak úgy legyenek beírva hogy: Heni

Anyu

Apu

Mónika tanárnő stb... Szerintem épp ebből látszik, hogy 16 körül lehetsz.

Bocs, az előző kommentelőnek. :)

És, a szerelem...?? Ha már klisé csináld rendesen.

2014. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A szereplők menüpontot csak elkezdtem, majd rendes leírást akarok írni minden szereplőhöz, ez még csak nagyon kezdetleges.

Egyébként nem hiszem, hogy az életem klisé. Lehet, hogy maga a történetírás blogba klisé, de, hogy az életem nem az, amit leírok benne az biztos.

2014. jún. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!