Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire okoz sérülést a...

Mennyire okoz sérülést a paintball?

Figyelt kérdés
Karácsony után céges paintball buli lesz. Az a gondom hogy én attól is bekékülök ha egy légy rám száll. Na jó, persze nem szó szerint, de tény hogy nagyon kékülős vagyok. Hány réteget húzzak magamra hogy minimalizáljam a kék foltok számát? Ott amúgy adnak pluszba valami védő cuccot?
2013. nov. 28. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
adnak vedofelszerelest, de ha ilyen 'kekulos' vagy, akkor kb. azt huzhatsz fel, amit akarsz, tele leszel kek foltokkal, jo nagyot utnek a golyok. ez mar csak egy ilyen sport.
2013. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm...nem valami biztató! De ez nem fogja a kedvemet szegni! (még el nem találnak!! :D ) Majd egy kutyakiképzőtől kölcsön kérek egy olyan védő hacukát! :D De nagy szám most.... Na nem baj, köszi azért az infót!
2013. nov. 28. 10:30
 3/5 anonim válasza:

Annyira nem kibírhatatlan, de azért csíp rendesen, ha eltalálnak. Én nem győztem számolni a piros foltjaimat a játék után, de az adrenalintól csökken a fájdalomérzeted is. Nagyon jó szórakozás egyébként! Kérhetsz védőmellényt is abban nem érzel semmit, de gondolom mondanom sem kell hogy akkor a kollégáid szemében te leszel a puhány, amennyiben férfi vagy. Ha meg lány, akkor automatikusan kapsz védőmellényt a ruha alá.

Üdv.

2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Tudják amúgy hogy mennyire könnyen kékülök. Úgy vagyok vele, hogy a kék folt a szükséges rossz ami ezzel jár. Csak túlélem majd valahogy! :D
2013. dec. 2. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlélted?
2014. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!