Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gitárosok! Melyik elektromos...

Gitárosok! Melyik elektromos gitárt ajánlanád 50 ezer ft ig?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 16:54
 1/8 Shazeen ***** válasza:
Használtan érdemes, de 50k ig boltban inkább ne vegyél gitárt, mert az max gyújtósnak jó. :(
2013. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az akusztikus mellé lenne szobába .
2013. nov. 30. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
adok egy stratot egy húszasért, ha eljössz érte)
2013. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért Cort Z42-t vagy Epiphone SG 400-at vennék használtan, de azt sem ártana tudni, hogy milyen stílusban játszanál? :)
2013. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-Használtan érdemes, de 50k ig boltban inkább ne vegyél gitárt, mert az max gyújtósnak jó. :(


-Csak az akusztikus mellé lenne szobába .



Itt csak én nem értem az összefüggést? Ha már van egy akusztikus gitárod, akkor mindegy, hogy az elektromos gitár szar? Vagy csak dísznek lesz, ezért mindegy a minőség?

2013. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ért hozzá túlzottan, és úgy gondolja, hogy ebben az árban már igen jó gitárokat lehet kapni, ha valakinek csak hobbi céljából kell "szobába", és nem fellépésre. Sajnos még 10-20e-et mindenképp jó lenne rászánni.
2013. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem követem évek óta a dolgokat gitár fronton. Ezért kérdeztem. Akusztikus van, és azért mondtam h csak szobai gitár lenne, mert nem lépek fel vele sehol. Csak hobbi. Stílus? Leginkább Lake of tears, nightingale féle metal. Az akusztikuson anathema meg amire jó, ricse stb :) Még 2000 körül pár évig volt egy rockwoodom, utánna abbahagytam. Az akusztikuson 4 éve játszom, azért mert szeretem, de a fellépés nem vonzott soha. Szal akkor A kombó árával megtoldva 70 ig esetleg? Mára annyi márka, tipus lett és mindenről írnak mindent hogy passz...
2013. nov. 30. 16:41
 8/8 Shazeen ***** válasza:
Ha Kombót is akarsz mellé akkor a szobába tökéletes lesz egy Peavey Vypyr 15- ös kombó. Kicsi praktikus könnyen kezelhető, kategórián belül szerintem a legjobb a hangja, és nagyon sokféle soundot ki lehet belőle hozni!
2013. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!