Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb verseny Rubik...

Melyik a jobb verseny Rubik kocka? DaYan GuHong vagy Dayan ZanChi? Egyáltalán az egész DaYan sorozatból melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb verseny Rubik kocka? DaYan II GuHong vagy DaYan V Zanchi? És az igaz, hogy az anyagában színes kocka rosszabban forog?(tudom az anyagában színes kockát WCA szabályai tiltják a versenyen) csak azért kérdeztem mert nem tudom eldönteni melyiket vegyem

2013. dec. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A DaYan V ZanChi a jobb, gyorsabban forog (ha neked a 9 sec. helyett a 8.7 sec akkor ajánlom)...Az anyagában színes kocka nem lassú és nekem bejön mert nem a matricásba mindig beleakadt a körmöm
2013. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lipton. ***** válasza:

Dayan ZhanChi a legjobb sztem, nekem DayanPanshi van, sajna mikor én vettem akkor nem volt a vaterán zanchi csak panshi.

Jó ez is különben, de a zanchi jobb :D

2013. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ZanChinak negyobb a corner cutt-ja de a GuHong picit erősebb (köszi a válaszokat)
2013. dec. 18. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Török Ágoston a Guhongot ajánlja . Nem mindig jobb a túl gyors kocka . Egyszer fogtam a kezembe egy Moyun Huan Yin-t és az túlpörgött.A Zhanchi is valahogy így van . De annak az a fő hibája hogy szétesik . Egy kezesre viszont a legjobb . http://www.youtube.com/watch?v=ib18WBt33SI&feature=c4-overvi..
2014. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ismerem Török Ágostont de már mind a két kockát beszereztem, a GuHong jobb de a ZanChi egykézre tényleg jó.
2014. febr. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!