Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik bérelhető műhely?

Létezik bérelhető műhely?

Figyelt kérdés

Hobbiból csinálok jópofa kis szerkezeteket, replikákat videójáték, rajzfilm vagy filmek alapján pl. már egy ideje dolgozok egy assassins creed féle hidden balde-en a prototípus már kész de rozoga és gyenge mert nagyrészt aluból csináltam(csak ehhez van elég eszközöm, hogy formáljam). Olyan hely érdekelne ahol mit tudom én kifizetsz 10 rongyot alkalmakként és akkor (persze felügyelettel) néhány órát használhatod a gépeket.


Ui.: Aki azzal jön, hogy vegyem meg az eszközöket magamnak nos gondolhatjátok, hogy egy hobbi miatt nem fogok lecsengetni milliókat a gépekre, egy műhelyre, meg egy szakemberre aki megmutatja, hogy is kell őket használni és végig felügyel. Még ha lenne rá lóvém akkor se tenném.


Btw. a műhely BP-n kell vagy a közelében.


2014. ápr. 3. 00:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Még esetleg az is jó lenne ha egy szakember rendelésre tervrajzok alapján megcsinálja még anyagot is tudok adni csak ne kérjen érte százezreket.
2014. ápr. 3. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!