Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme licitálni Honfoglal...

Mi értelme licitálni Honfoglalóban, amikor úgyis az utolsó licit nyer?

Figyelt kérdés
Nem lenne elég csak a lezárás előtti 5 percben odamenni és akkor licitálni, hátha...? Mert ha pl. 5 nappal előtte valaki tesz egy licitet, több, mint valószínű, hogy még fog valaki tenni...és így csak egyre magasabb lesz a licit...mi értelme?
2009. dec. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Kb. jól látod, az utolsó másodpercben kell nyomni, de még akkor is megelőzhetnek, mert mindenki akkor nyomja. Szerencse kell hozzá, reflex meg gyors net.
2009. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert ha magasabb a licit akkor egy csomó ember nem tud majd tenni a végén, mert nincs annyija.
2009. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van pl, amikor én azért licitálok idő előtt, hogy felhajtsam az árat (mert pl ugyanazt árulom én is), de csak annyira, hogy arra még tuti rálicitáljanak.

Vagy azért, mert úgy vagyok vele, hogy annyit nem ér a dolog, hogy ott legyek akkor meg akkor, úgyhogy inkább rányomok, aztán, ha rálicitálnak, akkor rálicitálnak, ha nem akkor meg örülök.

2009. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!