Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam és nagy...

OKsa kérdése:

Van egy osztálytársam és nagy kocka feje van szószerint, eddig ugy hivtuk őt hogy kockafej, blokk fej, dokk fej. De nincs semmi új ötletünk (uj csúfnév) aminek hivnánk. Tudnátok pár ijen csúfnevet irni ami illene ehez?

Figyelt kérdés
?
2014. máj. 27. 19:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de biztis vagyok benne hogy amilyen kocka feje van annak a szerencsétlen gyereknek, te annyira vagy egy bunkó kis majom...
2014. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy utálom az ilyen embereket, akik abban lelik örömüket, hogy másokat csúfolnak, kinevetnek.Ez rohadt nagy taplóság....Az IQ szintetek, egyenlő a 0-val...

Hogy lehetnek ennyire érzéketlenek az emberek...

2014. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ötletem. Neked lehetne a neved Gyökér, Gyökérke, Kisgyökér, vagy csak simán Gyök.

A buta kis osztályodnak is adhatsz nevek, mondjuk Bunkócska, Töketlen, Senkiházi, Bamba, stb.

2014. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2014. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény hülyegyerek írni se tud :DD Várd meg míg betöltöd a 12.-ik èletévedet és akkor próbálkozz megint ezzel a kérdéssel.
2014. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívhatjátok doktor úrnak, ti meg lehettek a közmunkások.
2014. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 maci 1 válasza:
0%
pl rubik fej, szogletes fej,doboz fej,f...szfej
2016. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de attól még leírom: A k u r v a anyád! :3 Remélem 4 év alatt megjött az eszed.
2018. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!