Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton soundra megéri egy...

Balaton soundra megéri egy napra felmenni? Napijegyeket lehet a helyszínen kapni általában?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem kb. meddig lehet őket általában kapni mikor érdemes megvenni hogy legyen biztosan?(túl hamar sem akarom mert közbejöhet valami stb..)

2014. jún. 7. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudo, hogy ott lehet-e kapni, meg hogy mikor érdemes, de szeerintem megéri elmenni. :D De nem tudom, hogy te kiket szeretsz, kik miatt akarsz elmenni. :D
2014. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első napra mennek :) szóval akkor egy napra is érdemes:D akkor majd azért megveszem előbb kicsit
2014. jún. 11. 14:15
 3/4 Dodeszto válasza:
nem éri meg,mert nagyon drága
2014. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedvenced, és miatta mennél, vagy esetleg egy nap több olyan előadó is lesz, aki érdekel, akkor szerintem nem sok az a 15.000 ft.
2014. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!