Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az írásomról?

Mi a véleményetek az írásomról?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok és szórakozásból írok. Kíváncsi lennék a véleményetekre! Ez egy bevezető lenne.


Világéletemben hittem a hihetetlen dolgokban. Mindig. Sosem kételkedtem abban az állításban, hogy léteznek földönkívüliek. Imádtam ezzel a témával foglalkozni. Meg úgy általában a világegyetem rejtelmivel.


Valójában mindig is meg akartam tudni milyen érzés nem hétköznapi életet élni. De ez mindaddig csak egy álom maradt amíg nem kezdtem középiskolába járni. Aztán minden megváltozott.


Órahosszakat tudtam gondolkodni az idegen dolgokon.

Néha hosszú percekig, pislogás nélkül bámultam a csillagos eget, és olyan álmokat szövögettem, amik túlhaladták az emberi képzelet legmerészebb határait. De mint mindig, a percek teltek, és nekem is, mint bárkinek e Földön vissza kellett térnem a szomorú és borzasztóan unalmas jelenbe. Egyszóval a szürke hétköznapokban. Ez volt az amit sose akartam, minden napi életet élni. Rettegtem attól, hogy egy nap majd szenvesülnöm kell azzal a komor ténnyel, hogy az álmok mindig csak álmok maradnak.

Így éltem hát életemet, sok hosszú éven keresztül. Bámulva a világot, és reménykedve. Várva a csodára, a nem minden napi csodára. Az életem értelmére. De, mint azt szoktam mondani, ami nem hétköznapi az már egy részt jó.



2014. jún. 13. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. :)

Tetszik az írásstílusod, megfogott engem. Olyan könnyed és a narrátor beszéde, hogy élvezetes olvasni ezt a E/1 stílust. A vége pedig arra kényszerít (legalábbis engem), hogy tovább olvassam. Kíváncsi lettem, hogy miért/hogyan változik meg a főszereplő élete.

Úgyhogy szerintem ne hagyd abba az írást, e történet írását. Jó kezdés, szép munka, csak így tovább! :)

Priviben küldesz folytatást? Annyira érdekelne, már csak az is, hogy konkrétan mi a történet. :D

2014. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jún. 14. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszik :-)
2014. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!