Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kerekesszékkel (aktív székkel)...

Kerekesszékkel (aktív székkel) lehet viszonylag normálisan közlekedni a budapesti állatkertben? Valakinek személyes tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Gondolom azóta voltál már ott, de mivel nem jött válasz én válaszolok.( Hátha a későbbiekben más is szeretne erre választ kapni )Szerintem szinte mindent meglehet ott nézni aktív székkel, de vannak elég macskaköves részek is például az állatok előtt így nehezebb közelről megtekinteni őket. De ha van valaki veled akkor ezek is megoldhatók. :)
2015. okt. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jé, jött egy válsz! :D Köszi azért.

Voltunk, nem én vagyok kerekesszékes. Csak hátha más is kíváncsi, leírom én is. Vannak elég nagy lejtők, ott kellett segítség, igen, a macskaköves részek nem jók, meg a jegesmedve magasan van. Asszem 5-6 nagyon keskeny lépcső.

Kicsit macerás volt 2 gyerekkel, 1 babakocsis még, na de ez van. Lényeg, h járható és élvezhető. Jobb, mint a Tropikárium a gyereknapi tömegben. :D

A fizetős parkoló apró kavicsos viszont... no comment.

2016. jan. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!