Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok ennek a...

Divi98 kérdése:

Milyen nevet adnátok ennek a gólyaavatási feladatnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a feladat, hogy hátrateszik a kezüket a gyerekek, szemeteszsákot húzunk rájuk, és kéz nélkül kellene inniuk. De semmi tippem milyen nevet adjak ennek a feladatnak. Valaki?

2014. szept. 30. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Alulról vagy felülről húzzátok rájuk a zsákot?
2014. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó!

Mindig utáltam az ilyeneket, megalázó, értelmetlen hülyeség. Mért kell ilyeneket csinálni a gyerekekkel?

2014. okt. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felulrol. :)

Azt pedig nem kertem, hogy velemyt nyilvanitson barki is, csak otleteket vartam. Megalazonak pedig egyaltalan nem volt megalazo, a gyerekek pedig elveztek. Es ez egy hagyomany, atesik rajta mindenki, en orultem volna ha mi is vicces feladatokat kapunk anno.

2014. okt. 11. 13:01
 4/6 A kérdező kommentje:
a zsaknak pledig az alja ki lesz vagva. a fejuk ki lesz belole, mert ugye mashogy nem teljesitheto a feladat.
2014. okt. 11. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusmária... de ez nem vicces...

Igazán módosíthatnátok viccesre!:)

2014. okt. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az az ivós gólya, ami a 70-es években volt... mi volt a neve?...
2014. okt. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!