Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért szaggat be fps lagg...

Miért szaggat be fps lagg szerűen a játék kb 10 másodpercenként egy egészen pici pillanatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Éppen gépfelújítást végzek, nem túl újszerű állapotok uralkodnak. Gondoltam első kőrben lecserélem a videó kártyát.

Tehát 2 napja vettem egy Geforce gt 740-est (128bit 2gb DDR5) minden játék nagyon szépen megy vele nem éppen ultrán de magas felbontáson (én csak a wow miatt vettem :P) minden driver a legfrissebb tök fasza lenne csak ez a beszaggatás nagyon idegesítő.


gép config:

inter core 2 duo E7200 2x 2.53 Ghz

3GB ram

400 wattos táp - windows 7

+ a fent említett kártya

Kérem egy tapasztalt ember segítsen nekem megoldani a problémát! Köszönöm.



2014. nov. 19. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Memória.
2014. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy sima 512es kártya volt előtte benne, azzal nem volt gond (igaz, low-mediumon játszottam). Akkor ez a kártya több memóriát zabálna és azért szaggat be? Hiába állítok be mindent lowra akkor is ugyan az a helyzet :/
2014. nov. 19. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Memóriáról beszélek, nem GFX memóriáról, azért akad meg folyton, mert a vinyóról kell töltögetnie dolgokat.
2014. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!