Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Hobbit-fan...

Mi a véleményetek a Hobbit-fanfictionomről?

Figyelt kérdés

MIELŐTT RÁKATTINTASZ A LINKRE, KÉRLEK, OLVASD EL EZT! Köszönöm. Ez a történet Tauriel (általam elképzelt) életéről szól, amihez majd később becsatlakoznak a Hobbit, és valamelyest a Gyűrűk Ura eseményei. A fic még nincs kész, mert folyamatosan írom a fejezeteket, és egy-másfél hónap alatt leszek kész egy újjal. Előre szólok: nem vagyok egy írógéniusz, csak egy egyszerű, 13 éves lány, aki nagyon szimpatizál Tauriel karakterével, és elég élénk a képzelete. Kérlek titeket, írjatok kommentet a bloghoz is, minél többet, jöhet hideg-meleg, én készen állok.

[link]



2014. dec. 4. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Most olvastam el a 4. fejezetet. Nekem összességében nagyon tetszett, Teljesen el tudnám képzelni Tauriel előéletének. Viszont volt benne pár dolog amit nem tudtam figyelmen kívül hagyni:Én a tündéket úgy szeretem ahogy vannak, ezért azonnal feltűnt pár olyan kifejezés amit soha nem használnának. pl foggalmam sincs

nem szeretek kritizálni senkit és semmit, ezeket vedd inkább tanácsoknak

Legolas karakterét te is átírtad kicsit. Sosem lenne ilyen hirtelen haragú. De ettől függetlenül beleillik a történetbe. Szerintem Tauriel sem volt sohasem ennyire elesett. Igaz a történetedben is megvédte magát, de ennél többször kellett segíteni rajta. Ez amúgy a te dolgod. Te vagy az író. Lehet h te másképpen képzelted el őt. A végeredmény viszont naon jó lett. Várjuk a folytatást. Ha még találok benne vmit írok.

13/lány

2014. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a véleményt, nagyon örülök, hogy tetszik. Egy kis magyarázat: Legolas azért hirtelen természetű abban az időben, mert akkor még (tündeévekben mérve) nagyon fiatal volt, és Tauriel elesettségét is ezért írtam bele a történetbe. A jellemük természetesen az idők folyamán változni fog, de egyelőre még ilyenek. Remélem, a többi fejezet is elnyeri majd tetszésedet.
2014. dec. 24. 11:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki más? Vélemény?
2014. dec. 30. 10:37
 4/9 edemmester ***** válasza:

Szia, itt vagyok ahogy ígértem. Amit mondok, annak nem célja, hogy sértő vagy leminősítő legyen, ez csak személyes vélemény, inkább vedd tanácsnak. Alapvetően nem annyira kedvelem a fanficeket, de hát legyen.


ELSŐ BENYOMÁS


Tökéletesen sablonos kinézetű oldal, néhol azonos helyre mutató linkek (amik megléte eleve felesleges volna). Előfordulnak kicsit máshogy formázott részek a bejegyzésekben, amik elütnek a blog többi részétől.


DESIGN & ELRENDEZÉS


Azért vettem ezt a pontot ide előre, mert ezen nem nagyon tudok mit kritizálni, mert nincs. Távol áll az egyeditől, ránézésre a legalapabb sablonnak tűnik. Az elrendezés is vet fel kérdéseket, nem vagyok benne biztos, hogy ezek a modulok rendben vannak így, én a feleslegeseket eltávolítanám a helyedben.


TARTALOM


A szereplőkre vonatkozóan nem tudok véleményt mondani, nem láttam/olvastam se a Hobbitot, se a Gyűrűk Urát. Az események leírása, sebesség, stb. szerintem rendben van, én talán kicsit kevesebb pontosvesszőt használnék. Szóismétléseket sem nagyon látok, egészen rendben van.


ÖSSZKÉP


Tartalmát tekintve egész jó :) Nem azt mondom hogy tökéletes, de egész jó, és tulajdonképp ez az elsődleges. A külsővel lehetne valamit kezdeni, de összességében egész ügyes, hajrá! Persze ha van benned fantázia, akkor írhatnál akár valami egyedibbet is mint egy fanfic a saját karaktereiddel, de ez már a te döntésed, hajrá!


Ha bármiben segítség kell a blog kapcsán, vagy ha további kérdésed van, akkor írj bátran privátban! :)

2014. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! ;-)
2014. dec. 31. 21:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam,egy nagy kaki az egész,én a helyedben azonnal abbahagynám ennek a sületlenségnek az írását,nem is értem a szüleid,hogy engedhetik ezt,neked még 13 évesen tanulnod kellene,bocs de ez az igazság!
2015. márc. 10. 19:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentemet nem én írtam, senkit se tévesszen meg. Anyám feltörte az oldalamat, és ő írta oda, mert nem volt olyan kreatív, hogy a saját profiljáról írjon. Ez van. Úgyhogy az utolsó komment nem tőlem származik!!!
2015. márc. 12. 16:58
 8/9 anonim válasza:
Azt a választ nem az anyád írta,hanem én ebből is látszik nagyon kislány vagy még az ilyesmihez,szegény szüleid csak sajnálni tudom őket,nem lehet könnyű veled az életük.Hülyeségeket írsz,se eleje se vége az egésznek,inkább kirándulj töltsd a szabadidődet a barátaiddal (már ha vannak)családoddal,olvass,csak könyörgöm ne írj! Köszike előre is :-)
2015. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát rendben, ez is egy vélemény, nem tetszhet mindenkinek. De kérlek, ne a családi és magánéletemben turkálj, arra ott a sajátod, valamint ne te ítéld meg hogy kislány vagyok-e hozzá, hiszen nem is ismersz. Köszike.
2015. márc. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!