Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne egy ilyen...

Szerintetek lenne egy ilyen blogra kereslet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és eléggé túlsúlyos, és úgy érzem, eljött ez idő, hogy kezdjek magammal valamit. Gondoltam rá, hogy leveztetném egy blogban, esetleg képeket is csatolnék. Szerintetek lenne kereslet? És ha valaki tud, adhat hozzá tippeket is (a fogyáshoz ill. a blog vezetéséhez is.)

Minden normális válaszolnak köszönöm, és természetesen mindenkinek megy a zöld pacsi :)



2014. dec. 8. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy lány vagyok :)
2014. dec. 8. 20:39
 2/6 dinamizmus válasza:
Én megnézném, mi a címe
2014. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! :) Negiluy is írt a fogyásáról sokat. :)
2014. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha készen állsz arra is, hogy sok negatívitás is érhet de ennek ellenére tovább csinálod akkor hajrá, sok sikert! :)
2014. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lenne rá kereslet, sokan vannak a te cipődben :) Esetleg végülosztán elindítottad vagy sem? már egy kis idő eltelt :)

Valószínűleg sokan támadnának, és szapulnának, beszlongatnának rád, de sokaknak irányt mutatnál, erőt adnál :) szóval hajrá :) Plusz érdekel akkor hogy határoztál/zol :)

2015. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig csak gondolkozom a dolgon.. :"D
2015. máj. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!