Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy fesztiválra (pl: East...

Egy fesztiválra (pl: East Fest, Rockmaraton, Balaton Sound) mennyi pénz az ajánlott illetve mennyire gyakori az ottani párkapcsolat kialakulása és az egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Változó , attól függ hogy hány napra szándékozol menni.

Ha egy napra akkor szerintem elég 10000 forint is.

Soundon , Szigeten (tudom nem írtad) , általában 3 napot szoktam tölteni eddig a max 45000 forint volt amit vittem.

De attól is függ hogy mennyit akarsz inni , ha satu részeg akarsz lenni akkor , elég rendesen ki kell nyitnod a pénztárcád.

Fesztiválon még nem jöttem össze senkivel.

Szexelni szexeltem már , jóval nagyobb az esélye az egy éjszakás kalandnak , mint hogy ott valakivel összejössz.

Bár , kinek hogy sikerül.

L

2014. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 7 napra készülök a Rockmaratonra, de ahogy mondod és ahogy tervezem úgy veszem észre hogy 50000 nem lesz elég :D
2014. dec. 10. 22:59
 3/8 anonim válasza:

azért a sziget jóval dràgàbb :)

mi kb 30-35/fővel megyünk a rockmaratonra egy hétre

2015. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. választ adó:

Az meglehet hogy drágább de a Rockmaraton jegyre nem kell egy félhavi fizetést költeni és itt csak Rock/Metal zene szól. Nem akarom kritizálni a többi zenei műfajt de pl a pop, dubstep, rap ezekhez a legtöbb esetben nem kell zenei tudás. Itt főként a hangszerhasználatra gondolok. Rock és Metal zenénél igenis számít a hangszer használatához szükséges tudás. Rap esetében a Youtube-on is lehet látni olyan embereket akik csak szöveget nem de zenealapokat könnyen összedobnak programok segítségével.

2015. jan. 6. 20:01
 5/8 anonim válasza:
Én Rockmaratonon egy hétig voltam, összesen 14 ezer forintot vittem, meg négy konzervet. Ez pont elég volt úgy, hogy azért minden nap megittam pár sört, és éheznem sem kellett. A többi fesztiválhoz képest itt elég olcsón ki lehet jönni. A fesztivál területén lehet kapni kiflit, májkrémet, sajtkrémet, konzervet, vizet, ilyesmit teljesen jó áron. Este hétig egy korsó Soproni csak 250 forint, a bor 60ft/dl, de utána sem vészes. Ha akarsz pólót venni akkor azzal is számolj.
2015. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3as vagyok, nekünk a végén kb 50-60 ment el Rockmaratonon/fő, nem mondom hogy túlzásba vittük a spórolást, de azért így is figyelgetni kellett a dolgokat.
2015. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Anno 3napot voltam szigeten és 3nap alatt költöttem annyit, mint a rockmaraton egész hetén kajával, piával, pólóval és utazással együtt, nem sportoltam egy percig sem és 'csak' 40et költöttem el :)

egy éjszakásról annyit, hogy a maratonon minden este volt valaki, míg szigeten egy kapcsolatom alakult ki tavaly (bár hamar véget is ért)..de szigetre többet nem mennék amúgy, mivel lassan már Sound 2 :)

2015. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-es vagyok, amúgy tudom, hogy kicsit későn írtam le, de jobb később, mint soha

és amúgy 20L

2015. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!