Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Spore nevü játékban problémá...

A Spore nevü játékban problémával szembesültem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nos , az lenne a probléma hogy most jelenleg a civilizácios fázisban vagyok , és egy elfoglalt városban , az épités helye tele van romokkal , büzölgö szeméttel . Az lenne a kérdés hogy azt hogy lehetne eltüntetni , mert a szemét foglalja a helyet , s nem tudok épületet lerakni a helyére , ha valaki tudja hogy lehet eltüüntetni a szemetet , az irja le .

2015. jan. 25. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ráépítesz egy épületet. A Spore, picit olyan mint a Settlers, vagyis csak egymás mellé tudod lerakni az épületeket. Ha egy rom távolabb van a többi épületedtől, akkor nem tudsz rá tenni semmit, mert messze van a többitől. Tegyél le egy épületet a fehér gömbre, majd még egyet mellé, és így tovább, egyenesen a romok irányába.
2015. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Michael122 válasza:

Nem lehet eltávolítani.

Mivel egy atombombával(kütyübomba)felrobbantottad.

Ez a képesség lerombolja egyből de néhány épület sugárfertőzéses lesz.

Így annak helyére nem tudsz tenni.

Én mostanába Spore-ba nem használom.

2015. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!