Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek a sulidiszkóba?...

Elmenjek a sulidiszkóba? (több lent)

Figyelt kérdés

Elég hülyén hangozhat a kérdés, de nem tudom eldönteni hogy menjek-e...

Az egyik barátnőm megy, de a másik nem.

Tavaly mentem, de nem volt valami jó, mert egy barátnőm volt, aki ott hagyott a lépcsőn ülve, és elment táncolni...

Jól esne picit kimozdulni, de lehet hogy otthon kéne maradnom olvasni, vagy valami.

Egyébként este kell majd haza jönnöm, és nem tudom hogy értem jönnek-e vagy nekem kell hazasétálnom. Kicsit félek egyedül sötétben az utcán...

(12 éves lány)



2015. febr. 11. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérj meg valakit hogy hazakísérjen... semmilyen rokon nem ér rá, vagy barátnőd szülője?

Én sok áltsulis alkalmat kihagytam, mert utáltam táncolni. Most gimiben sem megyek túl sokat diszkóba emiatt, de ha még is, mindig jól érzem magam, mert jó a barátokkal szórakozni. Neked kell átgondolni, de ne legyen kényszer

2015. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!