Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorítóak és...

Csak szerintem undorítóak és ocsmányak a strandok?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi és tudatlan voltam, jó bulinak tűnt. De ahogy beért az agyam elgondolkodtam rajta. Van egy jó nagy kád. Abban az egy kádban, egy jobb strandod, nagy forgalom mellett, jó ha 5-10 ezer ember megfordúl, de lehet keveset mondtam. Azok az emberek, belenyáladzanak, bele pisilnek, bele izzadnak, a víz kimossa a végbélnyílást, kissebb sebeket, a nemiszerveket, hónaljat, lábakat és te meg abba a keverékbe mászol bele. Jó lehet, cserélik a vizet, de nem tudják eléggyorsan. Már 5 éve nem volt, hisz pfúúj ott hánynám el magam ha bele kéne menni. Max csaka kkor ha nagyon, NAGYON kevesen vannak. Miértnem úgy fürdetek otthon, hogy te lefürdesz, aztán kiengedsz egy kis vizet, egy kis tisztát hozzá, azután anya lefürdik, megint ki engetsz aztán kicsi tisztát hozzá, utána apa jön. Gondolom nem másznál bele 2-3 ember után a vízbe, mert undorítónak tartanád. De elképesztő, hogy TÖMEGESEN a gátlások ellenére még is megteszik..

2015. febr. 12. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Cserélik a vizet meg fertőtlenítik, de tény, ha sokan vannak és a strand is kisebb, akkor nem igazán jó buli, akkor én sem járok kiépített strandra. Ezért szoktam mindig választani a folyópartokat, ott könnyebben találni szabad területet, ahol elszórakozhatsz. Ezt mind kulturált helyen legyen, ennyi a lényeg.
2015. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyeneken agyalni... nem élhetünk makulátlan tisztaságban...
2015. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 féligmeddig igaz.

2 Akkor fürödj a fosodban. :D

2015. febr. 12. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha te elmész egy medencés buliba, belesz*rsz a vízbe, kedves kérdező? Ne csináld már fölöslegesen a fesztivált, az uszodai medencék vizei erősen klórozva vannak, és folyton szűrik meg cserélik, ennél többet nem lehet tenni. Az otthoni víz nem ennyire klóros. A normális helyeken nem pisilnek és kakilnak bele a vízbe. Elárulom neked, hogy a Balatonba pl. sokkal többen belepisilnek, mert ott nem látszik. Ott nem zavarnak mondjuk a döglött halak, az iszap meg az élővilág? Az nem undorító?

Amúgy ettél már szendvicset mondjuk egy vonaton, vagy buszon, miután megfogtad a fogódzkodót? Piszkáltad már meg a szemedet úgy, hogy viszketett mondjuk az utcán, de előtte fizettél valahol, és ki tudja, ki fogdosta előtte a pénzt? Annyi ilyen mozdulat és tevékenység van, ami ösztönös, mégsem csinálunk belőle cirkuszt. Szép is lenne, ha nem fognád meg többet a pénzt, mert előtte a cigány asszony átizzadt mellei között volt (anyukám pénztáros volt, és mesélte, hogy volt ilyen is), vagy mert Pista bácsi előtte a fekélyes lábát vakargatta a kezével, amivel aztán fizet.

2015. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el azért, mert betegesen irtózol a strandoktól, senki sem kényszeríthet, hogy oda menj, ahol nem érzed jól magad.


De azért egy klórozott többszáz literes medencét ne hasonlítsunk már össze egy kád vízzel, amiben a fél család megfürdik. Ez a példa teljesen alaptalan.


És ahogy rád sem erőltethetik, hogy ilyen helyekre menj, te se várd, hogy meggyőzd a többséget, akik kiélvezik a medencék nyújtotta lehetőségeket, az úszást, a mozgást, a vízi sportokat, mert esetleg nem tehetik meg, hogy beruháznak egy otthoni medencére. A stílusodból ítélve, nehezedre esik elfogadni, hogy mások esetleg nem osztják a véleményed.


Igen, tisztában vagyunk vele, hogy a nyilvános fürdők nem a leghigiénikusabb helyek a világon, ha valaki fogékonyabb fertőzésekre és nem ügyel a személyes higiéniájára, (nem véletlen vannak a strandokon zuhanyzók is), vagy esetleg érzékenyebb időszakban (gyenge immunrendszer, vagy menstruációs időszak alatt) megy ilyen helyre, az könnyebben elkaphat valamit.


Ahogy az előttem szóló is írta, rengeteg apró ösztönös cselekedet van, amit napi szinten csinálunk, mégsem halunk bele. Én nem kívánom ecsetelni, hogy mennyiféle közösségi szituációban szedhetsz össze ilyen-olyan betegségeket, mert ezzel feltételezem, te is tisztában vagy. Másrészről, ha valaki ilyen szinten irtózik a közös fürdőktől, ott sejthető, hogy ez pszichés gond lehet, esetleg az illetőbe belé nevelték, vagy rossz tapasztalatokat szerzett, stb. Gondolom, nem a fürdők az egyetlenek, amik ennyire kikészítenek, ha így végiggondolod.


Ez persze nem gond, sokan vannak így ezzel, de én azt tanácsolom, hogy ne járasd ezen az agyad túl sokat, mert tényleg bele lehet betegedni a gondolatába is. Ha valaminek a gondolata kellemetlenül érint, ne firtasd tovább, egyszerűen kerüld azt a szituációt, s később, talán évekkel később, egy adott élethelyzetben átgondolod újra, lehet, átértékeled.

2015. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szóval ne gondoljam át a dolgokat? Legyek felelőtlen? A halál esetek egy nagy része, az emberi felelőtlenség miatt történik, mert nem gondolják át a dolgokat, hanem ész nélkül belevágnak a dolgokba, mondván "lesz ami lesz, kit érdekel ha esetleg én vagy mások is meghalnak..."

Nem, én tovább megyek és mindent alaposan átgondolok. Megnézem, hogy az adott dolognak milyen jó, és rossz, valamint hasznos és haszontalan oldala van és ehez mérten állok hozzá.

Pl.: Házasság -

Semmi értelme. Két ember kiöltözik, aláír egy könyvet, hogy "nesze bmeg, te az enyém vagy." mint mikor autót veszünk, és aláírjuk, hogy a miénk. Nehogy már egy kis könyv kössön össze két életer. Továbba megvendégelünk és megetetünk sok olyan rokont, akit évek óta nem láttunk és ez után megint évekig eltünnek.

Vagy itt van példának a szerelem.

Szerelem nem létezik. Miről szól leges legtöbb esetben egy kapcsolat? Eggyütt vannak "jaj szeretlek, te vagy a mindenem, te vagy az életem, így imádlak úgyimádlak" aztán vége, jön a következő, ugyan az a menet, azután a következő. Szinte nincs egy ember, akit szeretnénk, hanem váltogatjuk, mint a bevásárló kosarat, és mindegyiknek hazudunk. Az, hogy váltogatjuk azt jelenti, hogy múlik, vagyis csak egy fellángolás, ami elmúlik, azután jön a másik. Szóval bele gondolva kapcsolatot sem érdemes kezdeni, mert tudjuk (nem minden esetben) hogy a másik félnek már voltak kapcsolatai, elmultak, én is csak egy leszek, ez is el fog múlni.

A szerelem lényegében fájdalom, szenvedés, gyötrelem, csak jó érzésekkel csalogat a vesztedbe. Mint a tonik, az elején finom, azután borzalmas.

Szóval azért buta az emberi lény, mert nem gondolkodik, mindent ész nélkül tesz és azután meg sír, meg sajnáltatja magát, hogy jaj neki milyen rossz, jaj neki mennyire fáj, holott ő okozta saját magának a fájdalmat, senki nem kényszerítette (legtöbb esetben) hogy megcsinálja a dolgot, ha meg magától csinálta, akkor biztosan tudnia kellett volna, hogy milyen következmények lehetnek. De nem, hanem ész nélkül hogy aztán szenvedjünk. Gratulálok emberi lény, és még mi vagyunk az inteligensek, akik MINDENT pusztítanak, fájdalmat okoznak. Pedig az állat világban egy olyan fajt sem tudtok kiemelni, aki a környezetét, (nagy mértékben) egymás, a földet pusztítaná. Egyedül az embert csinálja ezt, pedig mi inteligensek volnánk. Ami baromság! Az inteligencia nem arról szól, hogy olyan dolgokat hajtunk végre amivel magunknak és másoknak okozhatunk fájdalmat. Nem is bánnám, ha ugyan úgy, ahigy a dinoszauruszok, mi is kihalnánk. Az "inteligens" ember másfél ezer év alatt tönkre vágta az élő helyét, pusztítja. Az őslények pedig több millió évet éltek. Az ember csak egy kártevő kis haszontalan faj, ami nagy gond a bolygónak és az élővilágának. Nem is tudom hány fajt eltöröltünk a föld színéről, de ennek a gyilkos pusztító élősködő fajnak fent kell maradni, persze, hogy teljesen elpusztítsa a földet. Hála az égnek,hogy ezt nem nézhetem végig. De milyen jól jönne egy aszteroida, egy atomháború, vagy valami, ami minket eltöröl, hogy ne pusztítsunk el mindent. De sajnos még megy a pusztítás, az írtás a föld rombolása. Gratulálok ennek az inteligen* fajnak!

2015. febr. 14. 00:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezzel az utolsó kommenteddel bebizonyítottad, hogy tényleg segítségre lenne szükséged.
2015. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a szexnek sincs értelme. Hiszen csak 10-20-30 percig tart az öröm (kinek meddig..) aztán meg vége, elmúlik, majd jön a következő aktus valamikor.


Vagy az evés. Eszek, mert éhes vagyok, oké, oké, de pár óra múlva megint az leszek. Akkor ne is egyek reggel, mert este úgyis vacsora? De akkor már ne is vacsorázzak, mert reggelre megint éhes leszek.


Amúgy a házasságnak nem csak a papír a lényege, hanem az jogokat ad. Ha csak élettársad van, de nem vagytok összeházasodva, és pl. van egy házad, ahova beköltözik a párod pár éven belül. Aztán valami oknál fogva szétmentek, és akkor...na, hova megy szegény? Az utcára? Így meg talán az övé lenne a fél ház, vagy legalább valami. Vagy ha te költözöl be valakihez, aki aztán meghal, nem marad semmid. A ház nem a tiéd, a kocsi sem amivel éveken át utazgattál, ja, meg az a sok pénz a bankban, na az sem, mivel igazából lakótársak is lehetnétek.



Az eredeti kérdésre pedig: Ha nem szeretnél, akkor ne menj medencékbe. Én szeretnék, tehát megyek. Jóska Pista is szeretne tehát megy, Marcsi nem, nem megy. Ilyen egyszerű, nem kell rinyálni. Ülj be a saját kádadba.....( Hmmm... bár előtte anyukád, apukád, hugod, öcséd, bátyád, nővéred, nagymamád, vendéged is fürödtek benne, és biztos vagyok benne, hogy nem fertőtlenítetted le nyolcvanszor mindenki után... Tudod a víz sem mos le mindent. )

2015. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!