Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyek azok az otthoni dolgok,...

Melyek azok az otthoni dolgok, amik abszolút lekötik az elméteket? Alul bőven

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat szeretnék begyűjteni, ami olyan, hogy hazamész, és akár órák hosszát tudod csinálni :)

Kérlek a szex meg az ilyeneket hagyjuk :D de bármi jöhet, kötögetés, hímezés, a ti hobbitok, bármely, amei abszolút leköt, és izgalmas :) Homemade do it youself is jöhet :)



2015. febr. 13. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
teázás+olvasás :)
2015. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

-kutatás az illuminati után

-szex ( ne haragudj,de ez igaz,inkább kényeztetés,masszírozásra gondolj itt)

-rajzolás,festészet

-éneklés ha egyedül vagyok itthon

-egy jó könyv is le tud kötni

-sütés-főzés,pláne,hogy szakácsnak tanulok

-történetem írása

-álmodozás

-alvás

-edzés otthon 3-4 órát is elvesz a napomból ha nagyon élvezem/akarom

-zene hallgatás,de mélyebb szinten

-verstanulás

-videók nézése

-egy jó film

-bámulás kifelé az ablakon

-takarítás

-unokatesómékkal játszadozás-bújócska a gyerekekkel,vagy szembekötősdi

-videók készítése

-összeragasztgatni mindenféle dolgot

-forró fürdő

hirtelen ennyi jutott eszembe,amikkel elütöm az időmet ^^ 18/F

2015. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Hearthstone - a barátommal ezzel órákat el tudunk lenni, ez az a játék, ami teljesen beszippantott.

-Olvasás, illetve az olvasottakon való elmélkedés. Ha nagyon megtetszik egy könyv, akkor van, hogy egy darabig nem olvasok utána semmit, mert az olvasottakon gondolkodom, és nem érzem ,,késznek" magam a következő könyvre.

-Sütögetés, és közben valami sorozat nézése/ hallgatása a háttérben.

-Gyakorizás- Észre sem veszem néha, de van, hogy akár 2 órán keresztül is csak kérdéseket olvasgatok, meg válaszolgatok rájuk.

-Néha 1-1 témára, ami érdekel, rákeresek, és órákon át tudom nézegetni, utánaolvasgatni (tegnap pl. menyasszonyi ruhákat nézegettem, de bármi lehet ilyesmi).

23/L

2015. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Halak. Néhány évvel ezelőtt kitoltam a szobámból a TV-met egy 112 literes akvárium kedvéért. Jó döntés volt: full HD minőség, családi és romantikus drámában verhetetlenek :D Nagyon szeretek az uszonyosokról olvasni is. Ráadásul a következő projektem egy lágy vizes szaporítós dolog lesz, szóval van még mit tanulnom.

- Kert. Dettó. Tudom, perverz dolog, de én úgy szeretek metszeni :$ Meg nézni, ahogy fejlődnek a növényeim. Meg azon agyalok már egy fél éve, hogy feltűnne-e egyáltalán bárkinek is, ha egy tő rózsával több lenne itthon ( [link] Láttam termesztőnél még a nyáron, azóta sem tudtam kiverni a fejemből.)

- Sütés-főzés. Mármint, ha van kedvem hozzá, nem csak összedobok valamit éhhalál ellen.

- Olvasás.

- Fényképezés. Kitalálod? Leginkább makro műfaj: kert, halak, néha valami művészi.

- Csomózott karkötők. Ez azért is jó, mert könnyen hurcolható: lehet vele utazni, orvosnál várakozni stb.

- Gyöngyfűzés. Leginkább állatokat, most épp japán technikával.

Utóbbi kettőhöz általában szokott szólni valami alapzaj: zene vagy felejthető sorozat vagy feledhetetlen sorozat huszonhatodjára újranézve.

- [link] - most, hogy végre történik is valami (szerintem az egyetlen hely a Földön, ahol zombi apokalipszissel ünneplik a Bálint napot)

2015. febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
PINTEREST!!!!
2015. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!