Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Skyrim milyen harc stílus az...

Skyrim milyen harc stílus az igazi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég kezdtem a játékot tanácsok kellenének. Nord karit csináltam, harc harc hátán, viszont szeretnék ajánlást mire érdemes adni. Kétkezes harcra gondoltam, mert a akibe belecsaptam az össze is rogyott, viszont láttam videót ahol a dual is szépen muzsikált. Van egy-két küldi, ahol még easyn is megizzasztanak, pedig háááát csapdosom őket ezerrel. Lehet rosszul tettem ki a perkeket? Kérlek segítsetek igazi harcos kialakításához. Köszönöm :)
2015. febr. 22. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Norddal teljesen jó a kétkezes, az mondhatni a legegyszerűbb. Ajánlom hozzá a Heavy Armort, akkor tankosabb leszel, bár lassabb.

A perkek mehetnek a Heavy Armorra, a kétkezesre, illetve utána akár rakhatsz a smithingre is hogy megcsinálhasd magadnak az armorokat. Ha belejöttél és már magasabb szinten vagy akkor mehet egy kevés perk a blockingra meg a one-handed-re és akkor olyan típusú fegyvereket is használhatsz :D


A dual egykezes is nagyon király, de az már szerintem tapasztaltabb játékosoknak való :D Ahhoz mindenképpen gyorsaság kell (van egy ilyen Thu-um is, ami ezt segíteni), illetve ahhoz a light armor ajánlott, mondván az könnyebb.


Ajánlom még hogyha választanod kell Vampire Lord és Werewolf között akkor az utóbbit válaszd, az tankosabb és jobban illik egy warriorhoz.


Amikor új szintre lépsz akkor az életre vagy a stanimára rakj, mondván a kétkezes kard sokat visz el belőle.

2015. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!