Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces/ cikis sztorik buszozás...

Sissy:3 kérdése:

Vicces/ cikis sztorik buszozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Meséljetek:D
2015. márc. 5. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl vicces, de gondoltam elmesélem.


Még régebben mentem hazafelé busszal (kb. 30 perc az út haza a gyorsított járattal), amikor beült mellém egy idős néni. Én persze zenét hallgattam egész úton, nem nagyon szokott zavarni, hogy ki ül le mellém, ígyis-úgyis zenét hallgatok vagy olvasok.

A 30 perces út vége felé a néni megbökdösött, erre persze rögtön kivettem a fülemből a fülhallgatót, és a néni csak annyit mondott "Oh köszönöm kedvesem, nagyon jót beszélgettünk, de most sajnos le kell szállnom". A mögöttem ülő srác szakadt a röhögéstől amikor meglátta az arcom, akkor esett le hogy valószínűleg egész úton beszélt hozzám...


Illetve van egy néni, aki ebben a faluban lakik. Mi gyerekként csak a "büdös néninek" hívtuk, mert ha felszállt a buszra, akkor a nagy csuklós busz eleje teljesen kiürült és mindenki hátra ment. De komolyan, szívesebben feküdték egy tehéntrágyával teli ólban mint hogy azzal az asszonnyal együtt utazzak. No de, a megszokott sofőrünk jött, beállt a végállomásra, mindenki felszállt. Egyszer csak egy srác elkezdte mondani hogy "Nane, bazzeg itt jön a büdös néni", már mindenki aki elől volt elkezdett felállni hogy hátrébb menjen, de a sofőrünk csak annyit mondott "Mindenki maradjon a helyén ezt én elintézem" Mi csak néztünk hogy wtf? De amikor odaért a néni a sofőr megmondta hogy már nem tud felszállni (amúgy se látott a nénike túl jól...), becsapta előtte az ajtót és elindult. A nénike üvöltve megfogta a paradicsomot amit vásárolt és kettőt nekidobott a busz hátuljának. Mi meg csak nevettünk hogy végre egy sofőr aki kiállt magáért. Igen, lehet hogy ez gonosz dolognak tűnik, de szerintem a sofőrünknek is már elege volt belőle (plusz elvben benne van a szabályzatban hogy ápoltnak kell lenni, ugyan úgy mint a "nem szabad enni"...)


Más vicces sztorim nincs nagyon...a buszvezető lerángatja a bérlet nélküli kölyköket dolog majdnem mindennapos.

2015. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDD ez nagyon nagy:D
2015. márc. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!