Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anyuu. Discoo? Véleményekre...

Anyuu. Discoo? Véleményekre vagyok kiváncsi: )

Figyelt kérdés

Hát az a nagy helyzet hogy 14 éves vagyok(most májusba leszek 15) és ugye akik körülöttem vannak, egy osztályba járok velük azok már 15-16 esetleg 17 évesek.. tök sokat járnak discoba meg minden... és én is már annyira vágyok meg minden.. de hát anyu(ék) még nem akarnak elengedni mert féltenek.. joo én meg értem.. de hát annyirraa vágyok.:D:D szerintem azért ez ebben a korban normális:D

mondjuk én már gondoltam arra is hogy lehet hogy nagyobbak vagyok körbe véve és azért vonz ennyire.XD pl már én is leszek 15-16 éves akkor lehet hogy engem is jobban fognak engedni.. habár nemtudom.. de mondta anyu hogy szeretné ö is ha mennék de félt..

igazából azt nem értem hogy más 13-14-15 évest nem féltenek vagy mii?:S:S:S de most komolyan.. már ilyen tök fiatalon elmennek discoba én meg még lassan 15 évesen is itt kell könyörögjek...


szóval igazából a véleményetekre lennék kiváncsi hogy ti mit gondoltok..OO


előre is kösziii(K)=]


2010. febr. 17. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
meg hogy annyi mindent lehet hallani.. de áhh:D:D
2010. febr. 17. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem kell túlzásba vinni a menőzést, ( tehát ne szokj rá a piára, a cigire, drogra.. ezt a legtöbb lány tudja, mégis kevesen tartják be.. ) meg ne maradj egyedül.
2010. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Disco?Te is ilyen tektonik selejt leszel?

Amit ajánlanék:

Kárpátia

FankaDeli

stb...

2010. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah most....Szeretnék erről kifejteni egy kissaját véleményt...Kishazánkban a discok(vagy ahogy én jobban szeretem nevezni a clubok) nagyrésze minimum 16 éves kortól engedi a fiatalok szórakozásivágyát kielégíteni...az más tészta, hogy ezt kevés helyen tartják be, de.... az a véleményem egy 16 éven alulinak még nem nagyon van helye az ilyesféle szórakozóhelyeken...tartsatok házibulit járjatok mozizni billiárdozni stb... itt nem arról beszélek hogy kicsi vagy még ilyen helyre, de hidd el ha majd olyan 16-17 évewsen jutsz el ilyen helyre jobban fogod értékelni amit ott átélsz mint ilyen fiatalon...aki korán kezdi nembiztos azt a hatást ériu mint aki kivárja a "sorát" kis türeleme mindennek eljön az ideje és idpővel jobban engedni fognak ilyen helyre sajna ezek a szórakozóhelyek sokszor már nemolyanok mint anno így nemcsoda ha féltenek valamilyen szinten! :) Nemkell mindenben másokat követni mindig nembiztos, hogy az pont olyan jó mint amilyennek látszik! Kis véleményem remélem nemveszed támadásnak a fiatalság ellen. 23/F :)
2010. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát mivel a véleményetekre voltam kiváncsi ezért nem veszem támadásank sőőőt;)


szal köszi a válaszokat:D

2010. febr. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!