Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Harry Potter vagy One Directio...

Harry Potter vagy One Direction történet?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy csinálok egy blogot, de képtelen vagyok eldönteni, hogy milyen történetet írjak. Saját ötleteim is vannak, de még csak kezdő vagyok az írásban, ezért nem tudom, hogy helyt tudnék-e állni. Szóval arra jutottam, hogy egy fanfiction-nal kezdem. Szerintetek Harry Potter-es fanfictiont írjak,ez Tom Denemről vagy Perselus Piton-ról szólna vagy legyen egy One Direction-os story? Szeretem ezt a bandát, persze nem őrültem, és kérlek ne nézzetek le miatta.

Köszönök minden értelmes választ!



2015. máj. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Segítek. Egyiket sem. A padlás tele van ilyen béna fanfiction blogokkal, és a lőtéri kutya se kíváncsi igazán egyikre se.
2015. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Harry Potter
2015. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt szeretném kérni, hogy fejtsétek is ki, hogy miért.

Szerintetek melyikre van nagyobb igény, ti melyiket olvasnátok szívesebben.

Kedves 1. válaszoló, ha egyiket sem, akkor szerinted mit írjak?

2015. máj. 20. 19:18
 4/6 Boldog Dorina válasza:
1D 1D 1D 1D 1D 1D 1D 1D 1D 1D 1D !!!!!!!!Csakis 1D! Szóval One Direction blogot írj
2015. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Ilyen kevés fantáziával inkább semmit....

2015. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Harry Potterből talán több igényesebb van, ami sok emberhez eljut, mert ott van a merengő, míg 1D-s történeteket mindenki blogra írja. Viszont van egy olyan dolog amit még nem láttam (bár tuti van :D) :ugye mindkettőben a főszereplő neve Harry, így össze ehetne hozni egy jó crossovert
2015. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!