Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Violetta Live-on kb. miket...

A Violetta Live-on kb. miket lehet majd venni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy itt a gyakorin egy lány volt a milánói V. Live-on, de mivel nem találom a kérdést ami alá válaszolt, nem tudok neki privit küldeni, ezért egy kérdésben kérdezem meg 😆 Gondolom ő tudja miket lehet kapni, mivel ő már volt a koncerten...

2015. jún. 8. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy mas is volt de en voltam. Lehetett kapni gumikarkotot , olyan fejre köthető kendőt, meg rendes vastag sálat (de mondjuk akkor tel volt) , kapucnis pulcsit, olyan pici Tsum Tsum plüss állatokat amiket Tiniék reklámoztak, zászlót , mindenféle villogos hülyeséget :D (pl. mikrofont).

Ezeket lehetett bent es mindegyiken rajta volt a Violetta Live logója meg Tini. Kint is volt ha csomó árus ,ott lehetett venni óriási posztereket meg még több féle fejkendőt( kint sokkal jobbak voltak mert bent csak egy féle volt)

Hat hirtelen ennyi jutott eszembe de majd ha beugrik meg valami akkor megírom. :)

2015. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm. 😊

És esetleg nem tudod kb. mi mennyibe került, vagy hogy kint vagy bent olcsóbbak a cuccok?

2015. jún. 10. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtam hogy bent lehetett kapni kint a stadion elott volt egy sátor ahol tokeletesen ugyan azokat lehetett kapni. Megnéztem ott hogy mennyi egy gumikarkoto ( 2db volt benne) es kint 6 euro volt. Amikor bementem es láttam hogy ott is lehet kapni akkor gondoltam veszek es ott bent mar 8 euro volt. A Tsum Tsum kint 8 bent meg 10 euro volt. A többinek nem tudom az árát de ha rám hallgatsz akkor kint vasarolj!!:)
2015. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Thank you 😊
2015. jún. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!