Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami jó yuri anime/manga-t...

Valami jó yuri anime/manga-t tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Anime pl.: Strawberry Panic, Sasameki Koto,

Nem láttam sokat ezeken kívűl max 1-2-öt még.

Annyi a lényeg,hogy max 26-30 részes legyen,m int általában szoktak lenni,de bármilyen jöhet. A másik meg,hogy azért valami szerelmi vallomás/csók legyen benne:)


Manga pl.: Citrus, Girl Friends

Az nem baj,ha a rajzolás nem olyan,mint ennek a kettőnek csak a történet jó legyen legalább, hogy ellensúlyozzon.:)

Hossza is édes mindegy,de azért az jó lenne,ha animeaddict-on fenn lenne a teljes magyarul.


Annyi kérésem lenne még, hogy egy rövid tartalmat írjatok mellé. Akár pár szót is ami magáért beszél:)


Köszönöm^^


2015. jún. 19. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Anime/Manga:

-Candy Boy ( Ne tévesszen meg a címe, nagyon szeretem ezt az animét és a mangáját is, csak ajánlani tudom )


-Shoujo Sect ( Ebben vannak olyan jelenetek amik cenzúrát követelnek, MyAnimeList-en ez "Hentai"-nak van nevezve, de szerintem ez határeset. Egyébként nagyon jó ez is csak ajánlani tudom!


Manga:

-Octave : Nagyon jó manga, személy szerint nekem ez tetszett a legjobban, 2x is elolvastam, csak ajánlani tudom!


Egyéb említésre méltó mangák:

-Murciélago : Sokan szeretik, nekem nem annyira jött be, de azért vannak benne érdekes részek, egy próbát megér.


-Kimi Koi Limit : Nekem ez nagyon tetszett, egy problémája van, hogy nagyon rövid.



Remélem tudtam segíteni, belinkelem a MyAnimeList-en lévő profilomat, ezen még jócskán vannak Yuri-k. Amiket 9-10-re értékeltem azok elég jók és a 8 vagy az alattik türhetők :D Remélem tudtam segíteni és ha van valami kérdésed írj itt vagy MyAnimeListen :D [link]

2015. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Strawberry Panic! :) Nagyon tudom ajánlani. Most fejeztem be, és nagyon jó sztorija van. A felétől lesz nagyon érdekes, de ahhoz tudni kell az az előtt történteket. 10/10 ♥ Nekem kedvenc. Fent van az egész indavideon :)
2015. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!