Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A honfoglaló internetes...

A honfoglaló internetes játékban mik a "szabályok", kit "illik" támadni?

Figyelt kérdés
Ma kiosztott engem egy játékos, hogy ő vezett, én meg megmertem támadni. Azt mondta,hogy mindig a kisebb pontszámút kell támadni. Nem mindegy ki, kit támad?

2015. júl. 2. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, azt támadsz meg, akit csak szeretnél.
2015. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát utána írt egy levelet is, hogy ez egy íratlan szabály, és nem vagyok a játékba való, mert nem tudom ezt.

Köszi a választ. Ment a zöld :)

2015. júl. 2. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem illem kérdése,szerintem azért érdemes a kevesebb pontszámút támadni,mert a pontszámból ítélve kevesebb helyes választ adott,így nagyobb eséllyel győzheted le.
2015. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Meg amit még szoktak mondani, hogy 400 pontos megyét nem illik visszatámadni. Ez csak egy játék, de néhányan olyan komolyan veszik.
2015. júl. 26. 11:04
 5/8 anonim válasza:
Ez csak egy játék. De amúgy bárkit megtámadhatsz.
2016. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. jan. 17. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság ne foglalkozz vele :D ha ügyesss vagy akkor a várát is eltudod foglalni és te nyersz. Volt már rá példa ;) ez a játék nem az illemről szól hanem a tudásról meg kicsit a szerencséről mert ha mákod van jót tippelsz :D
2016. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen:) Bár ha mióta nincs chat, mindenki váraz szinte. A klánok miatt nagy a versengés.
2016. márc. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!