Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek mennyi kell miből hogy...

Kinek mennyi kell miből hogy berúgjon?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, mindenki írja le hogy pl: Heineken sörből, 10 darab, ilyen szinthez (jól érzem magam, rosszul vagyok, hányás, bealvás)... Esetleg azt is lehetne írni hogy ti mit mivel kevertek, vagy mit nem szabad? Nem nagyon szoktam inni viszont mikor iszok szeretnék rendesen, nem a rosszulléttel foglalkozni...

2015. júl. 2. 22:32
 1/2 Gábor t válasza:

Szia . Ha minőségit iszol, és nem kevered, jól fogod magad érezni nem is leszel igazán másnapos. Az én favoritom a 8 éves Bacardi. [link]

Az, hogy mennyire hat , az leginkább a rendszerességtől függ. pl. 10 éve két üveg bort is meg ittam , kocsmázás és buli elött. most két üvegtől esnék kelnék aztán elaludnék . :)

2015. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aktív piás koromban leültünk az apóssal, meg a sógorral sörözni egy-egy láda sörre. Mire végeztünk a boltok már bezártak, az öreg a kocsmába küldte le anyóst a talicskával utánpótlásért.

Mostanában (23 év absztinencia után) egy deci bor is fejbevág.

2015. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!