Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyilvánosságra hozzak egy...

Nyilvánosságra hozzak egy Dancsó Péter fanfictiont?

Figyelt kérdés
Régebben írtam egy DP. fanficet. Nem is igazi fanfic, nem 18 karikás jellegű, inkább csak egy story. Lehet belőle valami problémám? "Humorzsákok" kíméljenek!

2015. aug. 14. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legelbaszottabb ötlet amit a közelmúltba hallottam...
2015. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az internet tele van fanfictionokkel, amik idegesítőbbnél idegesítőbbek annak ellenére hogy egyik sem rólam szól, egyébként azt csinálsz amit akarsz
2015. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy személyiségi jogot sért, én nem értek a joghoz, szerintem kérdezd meg tőle, hogy megengedi-e. :) De akár monyuk más névvel már nem is akadnál bele ilyenbe, ha átírnád a szereplő nevét, bár én nem tudom.
2015. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem nem teszem ki sehova. Azért írtam meg mert belebotlottam egy DP fanficbe a neten ,és eszméletlen gagyi. Én szeretek írni és gondoltam miért ne.
2015. aug. 15. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egész fanfiction írás eszméletlenül gagyi, mert javarészt 12-16 éves kislányok űzik.
2015. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NE szóld le a fanfiction írókat! Igen, sok fandomban (leginkább tinibandák) rengeteg tini ír fanficet, és igen sok borzasztó is. DE! Azok közt is vannak kiváló ficek (igen még 1D-s is!). Ha meg például felnézel a merengőhöz hasonló honlapokra ott csupa minőségi írás van, némelyik olyan minőségben, amit akár ki is lehetne adni, ha nem lennének fanficek.


A kérdésre válaszolva: Ha nem is akod ki sehova, nekem elküldenéd? Érdekel :)

2015. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!